Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Kõige tuntumad kuulsustest ja sportlastest spordiennustajad

📁 Blogi 🕔01.august 2021
Kõige tuntumad kuulsustest ja sportlastest spordiennustajad

Spordiennustus on lõbus ajaveetmise viis ka kuulsustele. Tundub, et rahavõitmise tunne meeldib kõigile olenemata, kui rikkad nad juba on.

 

KUULSAD SPORDIENNUSTAJAD

Floyd Mayweather Jr.

Poksi superstaar, kes lõpetas enda karjääri puhaste paberitega, võites 50 matši ilma ühegi kaotuseta suurustab enda panustega tihti Twitteris ja Instagramis. $100 000 ja sellest väiksemaid panuseid positab mees üsnagi tihti.

2012. aastal postitas ta enda panusesedeli, millel panustas $1.1 miljonit Oregoni võidule ja tulemust kontrollides võib näha, et Oregon võitis selle matši. 2018. aastal liikus ringi kuulujutt, et Mayweather on aastaga kaotanud spordiennustuses $50 miljonit.

50 Cent

Räppar 50 Cent’ile meeldib samuti uhkustada oma panustega. Mälestusväärselt twiitis ta oma $500 000 võidu kohta, kui Gaints võitis 49ers’it.

Huvitav, millist strateegiat kasutab 50 Cent, kui ta panustab selliseid summasi? Loomulikult kuulab ta hääli oma peas!

Michael Jordan

Ajaloo üks suurimaid spordistaare oli ka suur panustaja. Tänu enda panustamisele tekkisid ka probleemid NBA karjääriga, mille tõttu jäi nii mõnigi meistritiitel ilmselt võitmata.

Chicago Bullsi star on tunnistanud, et on kaotanud panustamisega miljoneid. Mängides Michaeliga golfi pidi arvestama, et panused läksid kõrgeks. Täpsemalt saab Michaeli tegudest lugeda temale pühendatud artiklist.

Charlie Sheen

Charlie ei pruugi olla särav eeskuju mitte milleski positiivses, aga kuidagi on see mees siiski rahast tehtud. Sheen teenis hittsarja Two and a Half Men iga episoodi eest $1.8 miljonit. Tema jaoks pole võõras ei joomine ega meelemürgid.

Lahutuse järel väitis tema eksnaine Denise Richards, et Charlie panustas regulaarselt $200 000 dollarit nädalas. Kuulujuttude järgi oli mees isegi ühe kihlveokontori osanik.

Ashton Kutcher

2013. aastal tegeles Kutcher väikse haltuuraga kasutades ära oma “lolli näitleja” mainet. Nimelt käis mees tegemas suuri panuseid USA ühe suurima panustamis sündikaadi eest.

Nimelt on sündikaadil vaja inimesi, kes nende eest saaks panustamas käia, kuna nad ise on saanud sisenemiskeelud oma suure võitmise eest.

Asthon’i jutu järgi teenisid nad nelja nädalaga ülikoolijalgpallile panustamisega $750 000.

Jaromir Jagr

Jäähoki superstaar ja 90ndatel kõige suurema palgaga NHL’i staar üritas teenida lisaraha spordipanustega. Kahjuks tal väga hästi panustamisega ei läinud ja ta kaotas $500K, mida ta kinni maksta ei tahtnud.

Kihlveokontori omanik William Caesar lekitas info Jagr’i panustest ja kaotustest meediasse. Seejärel maksis mees oma kaotused kinni ja probleemid lahenesid.

Charles Barkley

Tuntud NBA staar, kes oli 1993. aasta MVP. Mees võitis ka kaks korda olümpiamängud. Nüüdseks on Barkley asjatundja Ameerika populaarseimates NBA saadetes.

Sir Charles on öelnud, et ta oli kaotanud spordiennustuse ja blackjackiga $30 miljonit dollarit enne kui ta sai aru, et tal on väike probleem sellega. Siiski ei usu ta, et tal oli otseselt hasartmängu probleem, vaid lihtsalt panused olid liiga suured.

Pärast kahe aastast pausi panustamisest ütles Barkley, et ta on õppinud mõõdukalt panustama. “Kaotada tuhandeid on palju parem, kui kaotada miljoneid.”

Sel aastal ennustas ta varakult ära, et Milwaukee Bucks võidab NBA tiitli. Nagu videost näha, siis teised NBA spetsialistid ainult naersid tema üle. Jääb vaid üle loota, et ta tegi sellele ka suure panuse.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.