Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Betsafe spordiennustus – Sind ootab €200 spordiboonus

📁 Betsafe, Tasuta panused, Ülevaated 🕔11.november 2020
Betsafe spordiennustus – Sind ootab €200 spordiboonus

Betsafe on Eestis üks tuntuimaid spordiennustusportaale, mis kandis varasemalt nime Triobet. Betsafe bränd on laialt tuntud üle Euroopa.

 

BETSAFE SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

Betsafe spordiennustusportaal on lisaks ennnustuste, kasiino ja pokkeri keskkonnana tuntud ka kui tõeliselt mainekate spordiklubide suurtoetaja.

Eestis spordis sponsoreerib Betsafe järgmisi üritusi: Number ONE Fight Show, King of Kings ja Eesti Jalgpalliliitu. Lisaks on Betsafe ka maailmameister Ott Tänaku suurtoetaja.

Betsafe ennustuskeskkonnas võid panustada millele tahes, sest spordisündmuste valik on väga suur. Loomulikult saab panuseid teha ka livebetting (panustamine reaalajas) formaadis.

Betsafe korraldab pidevalt väga palju erinevaid spordiennustuse kampaaniaid, pakkudes mängijatele suurepärast lisaväärtust. Kampaaniates jagatakse ära tasuta ennustusi, spordiboonuseid, riskivabasid panuseid ja vahest ka erinevaid esemelisi auhindu (jalkasärgid, tehnika, reisid jms).

 

BETSAFE SPORDIBOONUS

Boonuse saamiseks registreeri tasuta Betsafe konto ning sissemakse aknas vajuta “Võta boonus” nupule.

Betsafe uued kliendid saavad oma sissemaksele lisaks 100% kuni €200 spordiboonuse.

Saadud boonusrahale kehtib 6 kordne läbimängimisnõue min. koefitsiendiga 1.80 või kõrgem. Näide: Tehes €200 sissemakse saad €200 boonust lisaks ning sellele kehtib €1200 läbimängimisnõue 30 päeva jooksul. Boonust võttes tutvu Betsafe’i boonuste reeglitega.

Betsafe spordiennustuse boonus

BETSAFE KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BETSAFE KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €200 SPORDIBOONUSE. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BETSAFE KONTO