Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Näpunäited, kuidas saada paremaks spordiennustajaks

📁 Blogi 🕔02.august 2021
Näpunäited, kuidas saada paremaks spordiennustajaks

Spordiennustus on viis kuidas teha igast spordivõistlusest väga kaasahaarav sündmus. Kuidas aga saada paremaks panustajaks?

 

SPORDIENNUSTUSE NIPID

Üks tark treener ütles kord oma meeskonnale: „Kõik ei seisne võitmises. Mängime mängu lõbutsemiseks, kuid ma ei tea palju inimesi, kellele meeldib kaotada.”

Kuna spordiennustused on aastatega üha populaarsemaks muutunud, kehtib sama ütlus spordiennustajate puhul.

 

Mõista spordiennustuse keelt

Tähtis on ennast viia kurssi erinevate terminitega, mida kasutatakse kihlveokontorite poolt. Kui sa panustad mängule sellisel turul, millest sa aru ei saa näiteks “händikäpp” või “aasia händikäpp” on selge, et Sinu tulemused muutuvad automaatselt halvemaks.

 

Ignoreeri isiklikke eelarvamusi

Suurepärane rusikareegel spordiennustusmaailmas on mitte panustada oma lemmik meeskondadele. Muidugi on tore omada natuke lisateadmisi oma meeskondade kohta, kuid neid teadmisi on peaaegu võimatu vaadata erapooletult. Lihtne näide – kui küsida kellegi käest, kuidas nende meeskonnal läheb, siis emotsiooni pealt on tihti vastuseks “minu meeskond on parim” või halvemate tulemuste puhul “minu meeskond on halvim”. Kummalgi juhul pole tegemist emotsioonivaba vastusega, mille järgi teha spordipanust.

 

Panustage sellele, mida teate

Kuigi see näpunäide võib tunduda, et see läheb eelnevaga vastuollu, on mõlemal väga erinev tähendus. Vältida tuleb oma lemmikmeeskondi, aga panustada tasub just neile spordialadele, mis on teile juba tuttavad. Kui te ei tea tennisest midagi, siis ei tasuta panustada näiteks järgmisele US Open’ile.

Olles näiteks suur Manchester United’i fänn ja vaatate kuidas Liverpool mängis Sinu lemmiku vastu. Seejärel tasub vaadata Liverpooli järgmise mängu panuseturge. Kasuta seda vaatamist teabe saamiseks, ilma lisatööd tegemata.

 

Ära tõuse ära

Tabades kuuma seeria ehk võites järjest palju panuseid on kerge tunda, et oled maailma tipus ja oled väga hea panustaja. Sel hetkel tasuks meelde tuletada, et isegi maailma parimad spordiennustajad võidavad keskmiselt vaid 55% ajast. Kuum seeria on suurepärane ja kindlasti tasub siis panustada, aga olge ettevaatlik ja pange osa kasumist kõrvale.

 

Ära ürita kaotusi kiirelt tagasi võita

Kuna eksisteerib kuum seeria, eksisteerib ka külm seeria. Kui olete kaotavas seerias, siis ei tasuta üritada raha hakata tagasi võitma suuremate panustega. Üritused võita kahe ja kolmekordsete panustega oma raha tagasi toimib harva ja enamasti kaotad lihtsalt rohkem raha. Jää endale kindlaks, kuna kaotav seeria ei kesta igavesti.

 

Määra eelarve

Kuna spordiennustustel on tõepoolest kirjeldamatu jõud tuua meie ellu puhtaid, tooreid emotsioone on lihtne lasta neil meie üle võimust võtta ja kontrolli alt väljuda. Selleks, et mitte ära tõusta või mitte oma kaotusi taga hakata ajama tasub luua eelarve ja sellest kinni pidada.

 

Panusta õigel ajal

Igaüks, kes on piisavalt kaua panustanud on langenud valel ajal panustamise ohvriks. Peale panuse tegemist on väga mõru tunne näha, et mõni tund või päev ootamist oleks andnud palju paremad koefitsiendid.

Õige aja määramiseks tasub vaadata avalike kihlvedude suunde ja kasutada tervet mõistust. Jälgi koefitsiente juba tükk aega enne panustamist ja siis näed, kuhu suunda need liiguvad.

 

Tutvu koefitsientidega

Kui sa tead juba millele soovid panustada, siis tasub vaadata koefitsiente mitme erineva kihveokontori juures. See on päris tavaline, et erinevad kihlvekontorid pakuvad väga erinevaid koefitsiente. Vaata, kus on parimad koefitsiendid ja tee panus just seal.

 

Lõbutse

Spordiennustamine peaks olema lõbus. Kui sul pole ennustusi tehes lõbus, siis parem ära üldse panusta. Ennustusmaailma keele mõistmine, uuringute tegemine ja kõik muu, mis sellega kaasneb ei tohiks olla töö. See peaks olema ajaviide. Pealegi, kui Sinule ei meeldi see, mida teed on tõenäoline, et sa ei tee seda väga hästi.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO