Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Paf spordiennustus ülevaade – kingituseks €10 + tasuta mänguvoorud

📁 Paf, Tasuta panused, Ülevaated 🕔15.märts 2018
Paf spordiennustus ülevaade – kingituseks €10 + tasuta mänguvoorud

Paf on Ahvenamaal loodud spordiennustust, meelelahutust ja hasartmänge pakkuv ettevõtte, mis tegutseb internetis juba aastast 1999.

 

Paf spordiennustuse ülevaade

Mänguportaal Paf pakub spordiennustust, live panustamist ja Fantasy Sports fantaasiaturniire. Lisaks spordiennustusele kuuluvad Pafi mängude valikusse ka slotimängud, õnnemängud, kasiinomängud, bingo ja pokker.

Mänguportaalis Paf saab teha ennustusi kõigile levinud spordialadele. Seda nii tavaliste spordiennustuste kui ka live panuste näol.

Spordiennustuse kõrval on Paf välja toonud ka uudse Fantasy Sports platvormi, kus kõigil mängijatel on võimalik kokku panna pärismängijatest koosnevad sporditiimid või meeskonnad ja osaleda nendega erinevatel turniiridel.

Paf on tuntud ka oma lõbusate kampaaniate ja ennustusmängude poolest.

Iga nädal toimuvad erinevad tasuta ennustusmängud nagu Weekend Five, Play Among Friends Challenge jms. Tasuta ennustusmängudes osaledes on võimalik võita esemelisi või pärisraha auhindu.

Tasuta ennustusmängude kõrval on pidevalt käimas ka mitmed spordiennustuse kampaaniad, kus näiteks paarieurose panuse tegemisel saab osaleda täiendavatel raha-, reisi, või tehnika loosimistes.

Paf spordiennustuse boonus

Mänguportaal Paf teeb kõigile liitujatele kingituse. Konto avamisel saavad kõik 25 tasuta Double Joker Poker mänguvooru.

Esimese €10 sissemakse korral lisab Paf sellele omalt poolt €10, mis on pärisraha ja sellele ei rakendu ühtki läbimängimise tingimust.

Paf konto avamisel €10 tasuta pärisraha + 50 tasuta spinni mängus Pehmed ja Karvased

PAF KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED PAF KLIENDID SAAVAD ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL €10 PÄRISRAHA KONTOLE LISAKS.

REGISTREERI PAF KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.