Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Paf spordiennustus – kingituseks €10 ja tasuta spinnid

📁 Paf, Tasuta panused, Ülevaated 🕔11.november 2020
Paf spordiennustus – kingituseks €10 ja tasuta spinnid

Paf on Ahvenamaal loodud spordiennustust, meelelahutust ja hasartmänge pakkuv ettevõtte, mis tegutseb internetis juba aastast 1999.

 

PAF SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

Mänguportaal Paf pakub spordiennustust, live panustamist ja Fantasy Sports fantaasiaturniire. Lisaks spordiennustusele kuuluvad Pafi mängude valikusse ka slotimängud, õnnemängud, kasiinomängud, bingo ja pokker.

Mänguportaalis Paf saab teha ennustusi kõigile levinud spordialadele. Seda nii tavaliste spordiennustuste kui ka live panuste näol.

Spordiennustuse kõrval on Paf välja toonud ka uudse Fantasy Sports platvormi, kus kõigil mängijatel on võimalik kokku panna pärismängijatest koosnevad sporditiimid või meeskonnad ja osaleda nendega erinevatel turniiridel.

Paf on tuntud ka oma lõbusate kampaaniate ja ennustusmängude poolest.

Iga nädal toimuvad erinevad tasuta ennustusmängud nagu Weekend Five, Play Among Friends Challenge jms. Tasuta ennustusmängudes osaledes on võimalik võita esemelisi või pärisraha auhindu.

Tasuta ennustusmängude kõrval on pidevalt käimas ka mitmed spordiennustuse kampaaniad, kus näiteks paarieurose panuse tegemisel saab osaleda täiendavatel raha-, reisi, või tehnika loosimistes.

 

PAF SPORDIBOONUS

Mänguportaal Paf teeb kõigile liitujatele kingituse. Konto avamisel saab 25 tasuta keerutust populaarses slotimängus Kreisiraadio.

Esimese €10 sissemakse korral lisab Paf sellele omalt poolt €10, mis on pärisraha ja sellele ei rakendu läbimängimise tingimust.

Paf Eesti uue liituja boonused

PAF KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED PAF KLIENDID SAAVAD ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL €10 PÄRISRAHA KONTOLE LISAKS. PAF EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI PAF KONTO