Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

OlyBet spordiennustus – uuele kliendile €100 spordiboonus

📁 Esiletõstetud, OlyBet, Ülevaated 🕔11.november 2020
OlyBet spordiennustus – uuele kliendile €100 spordiboonus

OlyBet spordiennustusportaal on Eesti kõige suurema ja populaarsema hasartmänguettevõtte Olympic Casino internetis panustamise keskkond.

 

OLYBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

Olybet spordiennustusportaal läbis hiljuti uuenduskuuri, pakkudes nüüdsest tänapäevast disaini ja mängukeskkonda, kus on veelgi rohkem võimalusi spordiennustuste tegemiseks ja sündmustele kaasa elamiseks.

Spordiennustusi saab teha nii sündmuste eel kui ka reaalajas, kasutades livebet funktsiooni. Panuseid saad teha kõigile spordisündmustele.

Hiljuti on Olybet’i lisandunud ka E-sport panustamise platvorm, kust leiab kõikvõimalikud e-spordi panustamisvõimalused.

Selleks, et spordipanustamise kogemus oleks veelgi parem on OlyBet LIVE TV kaudu võimalik jälgida üle 7000 spordi otseülekande aastas. Kõik ülekanded on kommentaaridega ja HD kvaliteedis.

Spordipanustamise kõrval on OlyBet mängukeskkonnas võimalik nautida suurt valikut kasiinomänge, online pokkerit ja uut teenust Betgames (panustamismängud).

OlyBet on NBA ametlik spordipanuste partner ja Kaunase Žalgirise toetaja.

OLYBET SPORDIENNUSTUSE BOONUS

Boonusele kehtib 10-kordne läbimängimistingimus koefitsiendiga 1.60 või kõrgem. Maksimaalselt võib ühe panuse suurus olla €50.

OLYBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED OLYBET’I KLIENDID SAAVAD €100 SPORDIBOONUSE OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI OLYBET KONTO