Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Michael Jordan ja tema legendaarne suhe kihlvedudega

📁 Blogi, Korvpall 🕔12.mai 2021
Michael Jordan ja tema legendaarne suhe kihlvedudega

Michael Jordan on üks tuntumaid sportlasi maailmas. Chicago Bulls’i legendi spordiennustuste lugu on vähemalt sama legendaarne.

 

RAHABOSS JORDAN

Michael Jordan on maailma rikkaim sportlane, kelle vara hinnatakse 1.6 miljardile dollarile. NBA’s mängides teenis mees “vaid” 94 miljonit dollarit.

Aastal 2003 lõpetas Jordan oma NBA karjääri, kuid tema vara on kasvanud äärmiselt kiirelt tänu paljudele NBA aegadel loodud brändidiilidele. Põhiline diil, mis talle siiani raha sisse toob on Nikega tehtud Jordan Air diil. Mees teenib sellega iga aasta üle 100 miljoni dollari.

SUUR VÕISTLUSJANU

Ükskõik, mida Michael teeb on temaga kaasas enneolematu võistlusjanu. Võistelda meeldib talle ükskõik milles, kes jõuab kiiremini vett juua või panustada “kivi, paber, käärid” mängudele $100,000 mängu kohta.

Jordan on tuntud, kui halb kaotaja. 1992. aasta suvel mängis Jordan treeneriga Chuck Daly “sõbralikult” golfi, kuid Daly võitis. Halb kaotaja nagu Jordan on, ei suutnud ta sellega leppida. Halvas tujus korvpallistaar seadis ennast sisse Daly hotelliuksetaha ja kloppist tema ust senikaua, kuni treener nõustus kordusmatšiga, mille Jordan võitis.

Selline hull võistlusjanu on hea korvpalli platsil, kuid ilmselt mitte nii hea kihlvedudes.

HULLUD GOLFIPANUSED

Michael’i sõbrad on rääkinud USA spordisaadetes, kuidas mees mängib golfi panustades $300,000 ühe augu kohta.

1993. aasta raamatus “Michal & Me: Our Gambling Addiction… My Cry for Help! kirjutas San Diego ärimees Richard Esquinas oma nelja aastasest golfisuhtest Jordaniga. Ühel hetkel oli Jordan talle võlgu $1.25 miljonit, mille ta suutis vähendada $900K peale. Esquinas väitis, et kui rahade maksmise aeg tuli, siis Jordan hoidis eemale ja ei tahtnud maksta, kuid lõpuks leppisid mehed kokku, et Jordan maksab $300K.

NBA JUURDLUS MICHAELI KIHLVEDUDE KOHTA

Aastal 1992. kutsuti Jordan tunnistama kohtusse narkootikumide ja rahapesu kohtuprotsessi James “Slim” Bouler’i vastu. Selgus, et Jordan oli mehele kirjutanud $57,000 tšeki oma hasartmängu võlgade tasumiseks.

Järgmisel kevadel nähti Michaeli varahommikul lahkumas kõrgete panustega pokkerimängust, just enne tähtsat mängu. Peale seda avas NBA 2 juurdlust Michaeli kihlvedude kohta. NBA pressiesindaja väitis, et uurimine käib vaid Jordani tutvuste kohta “ebameeldivate inimestega” ja kuidas see võib tuua halva imago NBA’le ja Jordanile.

Leiti, et Michael polnud panustanud ühelegi enda mängule ega ühelegi teisele NBA mängule. Juurdluse tulemuseks oli see, et Michael ei rikkunud ühtegi reeglit ja mees on “puhaste paberitega”. Seejärel saabus Michaeli teadanne, mis genereeris spordiajaloo ühe suurima vandenõuteooria.

JORDAN LAHKUB NBA’ST

6. oktoobril 1993 tuli välk selgest taevast, kui Michael Jordan teatas, et lõpetab oma korvpallikarjääri. Teadanne tuli mehe karjääri tipphetkel, olles võitnud järjest 3 NBA tiitlit ja 3 NBA finaali MVP-d ning seitse skoorkuninga tiitlit.

Sel hetkel arvati, et Michael lahkus leina tõttu, kuna tema isa tapeti sama aasta suvel. Aga mida rohkem Jordan’i hulle hasartmängu jutte tuli avalikuks, seda rohkem hakkasid kuulujutud levima. Põhiline teooria seisneb selles, et mees sai salajase “ajutise kõrvaldamise” NBA’st.

Olgu teooriad tõesed või mitte, 18 kuud peale korvpallikarjääri lõppu tegi mees comebacki Bulls’i ridades, kus ta võitis taas kolm NBA meistritiitlit järjest.

OLYBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED OLYBET’I KLIENDID SAAVAD €100 SPORDIBOONUSE. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI OLYBET KONTO