Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

La Liga ootab Mourinhot ja Ronaldot Hispaaniasse tagasi

📁 Spordiuudised 🕔07.september 2019
La Liga ootab Mourinhot ja Ronaldot Hispaaniasse tagasi

La Liga president Javier Tebas tunnistas, et tahaks Jose Mourinhot ja Cristiano Ronaldot taas Hispaania kõrgliigas näha.

 

Mourinho töötas Hispaanias aastatel 2010-2013, kui juhendas Real Madridi. Portugallane tuli korra Hispaania meistriks ja karikavõitjaks, kuid vallandati enne Reali suurt Meistrite liiga edu. Ronaldo jõudis Madridi aasta varem ja jäi 2018. aasta suveni, võites neli Meistrite liigat, kaks Hispaania meistritiitlit ja kaks karikat.

“Mulle meeldiks, kui Cristiano Ronaldo tuleks tagasi ja Jose Mourinho juhendaks mõnd Hispaania meeskonda,” rääkis kõrgliiga president Tebas Canal 11-le. “Ta on suurepärane treener ja nimi, millega liigat promoda. Arvasin, et [Ronaldo] lahkumine mõjutab meid rohkem, kui aus olla, aga eelistaksin ikkagi Hispaania liigat temaga kui temata.”

Ronaldost sai eelmisel suvel Juventuse mängija ja Hispaaniasse naasmist teadaolevalt kaartidel ei ole. Mourinho on detsembrist peatreeneritööta olnud, tegutseb teleeksperdina ja ootab “õiget pakkumist”.

Eesti koondis jätkab EM-valikmänge esmaspäeval, kui külla tuleb Holland. Eesti võidu koefitsient on 50.00, viigi oma 9.90 ja Hollandi oma 1.07.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused