Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eesti jalgpallikoondis jätkas ka Voolaidi juhtimisel kaotuste lainel

📁 Spordiuudised 🕔07.september 2019

A. Le Coq Arenal 7314 pealtvaataja ees toimunud EM-valikmängus kaotas Eesti koondis 1:2 Valgevenele. Vastased lõid võiduvärava 90+2. minutil, Eesti jätkab C-alagrupis punktideta ja viimasena. Karel Voolaidi ametiaeg Eesti peatreenerina algas kaotusega.

Kohtumise esimene poolaeg möödus pikalt väga rahulikus tempos. Valgevene sooritas 15. minutil ohtliku kauglöögi, Eesti soodsaim võimalus avanes Erik Sorgal 42. minutil, ent suures plaanis olid 45 minutit igati unustamisväärsed. Vaheaja järel vallandus tulevärk.

48. minutil viis Nikita Naumov Valgevene juhtima, aga kuus minutit hiljem viigistas Sorga seisu, lükates paarilt meetrilt sisse Mattias Käidi väga hea söödu. Sorga oli küll kerges suluseisus, ent EM-valikmängudes (antud juhul Eesti õnneks) VAR-i ei kasutata.

Edasise kohtumise võib kokku võtta nii – Eesti valdas rohkem palli ja ründas huvitavalt, ent lõppteravust leida ei suudetud. Valgevene väravavahti Aleksandr Gutori meisterlikele tõrjetele ei sunnitud. Valgevene ründemäng oli harvem ja juhuslikumat laadi, aga teravam. Enne Maksim Skavutši 90+2. minuti võiduväravat oli pall neljal puhul tabanud Eesti väravaraame.

Lillekülas võttis värava järel koheselt maad tohutu pettumus. Eesti fännid siirdusid väljapääsude suunas ning kui lõpuvile minuti pärast kõlas, valitses A. Le Coq Arenal jalgpalliline leinameeleolu. Kahetsus ja nukrus. Eesti mängijad vaatasid tühjal pilgul enda ette samal ajal kui valgevenelased juubeldasid ja nende fännid skandeerisid vaimustunult “Malatsõ! Malatsõ! Malatsõ!”.

Eesti koondis jätkab EM-valikmänge esmaspäeval, kui külla tuleb Holland. Eesti võidu koefitsient on 50.00, viigi oma 9.90 ja Hollandi oma 1.07.