Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Cristiano Ronaldo keskendub edule meeskonnaga

📁 Spordiuudised 🕔11.september 2019
Cristiano Ronaldo keskendub edule meeskonnaga

Portugali ja Juventuse ründaja Cristiano Ronaldo toonitas, et ta ei mõtle isiklikele tiitlitele, vaid keskendub pigem meeskonnaga karikate võitmisele.

 

Ronaldo lõi teisipäevasel EM-valikmängul Leedu vastu neli väravat, mis kergitas taaskord küsimusi peagi üleantava Ballon d’Or-i vastu. Neli väravat tõstis ka Ronaldo läbi aegade suurimaks EM-valikmängude väravakütiks.

Pärast mängu küsiti Ronaldo käest, kas tal on mõtetes ka teisipäeval üleantav Ballon d’Or, aga portugallane tunnistas, et tiitlile ta ei mõtle. “Ma olen alati õelnud, et ei mõtle isiklikele tiitlitele,” tõdes Ronaldo. “See on tagajärg meeskonnaga võidetud mängudele. Muidugi see on hea, ma ei hakka valetama. Aga oluline on meeskonda aidata.”

“Lõin värava Serbia vastu ja neli Leedu vastu ning olen väga õnnelik. Me peame siiski edasi vaatama ja ma tahan samamoodi jätkata,” lisas Ronaldo.

Portugal on EM-valiksarja B-alagrupis teisel kohal. Nelja vooruga on nad saanud kaheksa punkti, jäädes liidrikohal olevast Ukrainast viie punkti kaugusele ja edestades vihaseimat konkurenti Serbiat punktiga. Portugalil on võrreldes konkurentidega üks mäng vähem peetud, kuna juunis pidasid nad EM-valikmängude asemel UEFA Rahvuste liiga mänge, kus nad poolfinaalis olid üle Šveitsist ja finaalis tänu Goncalo Guedesi teise poolaja väravale Hollandist, võites esimest korda korraldatud UEFA Rahvuste liiga. Euroopa meistri võidu koefitsient järgmisel suvel uuesti peetaval EM-il on 17, maailmameister Prantsusmaa võidu koefitsient on 4.50 ja Inglismaal 5.50.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused