Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eesti kaotas Hollandile kuivalt ja jätkab punktita

📁 Spordiuudised 🕔11.september 2019

Eesti jalgpallikoondis tunnistas A. Le Coq Arenale kogunenud 11 006 pealtvaataja ees Euroopa paremuselt teise meeskonna ehk Hollandi 0:4 paremust.

Holland asus kohtumist juhtima 17. minutil Ryan Babeli väravast ja sama mees lõi 48. minutil ka teise värava. Mõlemad tabamused sündisid tsenderdustest, millega Eesti kaitsjad puudulikult tegelesid. 76. minutil leidis Matthijs de Ligt kaarpalliga üles Ragnar Klavani selja taha liikunud Memphis Depay, kes tegi kerge stopi, konksutas Eesti kapteni ära ja lõi siis vasakuga täpselt alumisse nurka.

Neljas värav sündis 87. minutil, kui Hollandil oli kasutada karistuslöök paremalt äärelt. Depay tsenderdusega tegelesid Eesti keskkaitsjad sedavõrd ükskõikselt, et Georginio Wijnaldum ja Virgil van Dijk pääsesid kahekesi mõnelt meetrilt löögile. Värava sai kirja esmamainitu.

Kuigi skoor 0:4 on nukker ja pealelööke sooritas Eesti vastase väravaraamidesse ühe Hollandi kümne vastu, oleks ebaõiglane nimetada Eesti esitust täiesti ebaõnnestunuks. Palliga mängides, kui selleks võimalus tekkis (pallivaldamine 70:30 Hollandile), näidati üles sümpaatset ambitsiooni ja julgust. Publikule suudeti pakkuda nii mõnigi kaunis hetk, mis tõstis tagumikud tooliservadelt üles ja pani pealtvaatajad lootusrikkalt hõikuma.

Seda eriti esimesel poolajal, kui tehnilise osavuse, kaunite puudete, hea platsitunnetuse ja vastasele väärilise tempoga paistsid silma näiteks Erik Sorga, Henrik Ojamaa ja Mattias Käit. Babeli 2:0 värav, mis järgnes Ken Kallaste pallikaotusele vasakus ääres, võttis aga Eesti mängust tubli annuse lennukust vähemaks.

Täna jätkab valikmängudega Eesti U21 koondis, kes on külas Poola eakaaslastel. Poola võidu koefitsient on 1.11, viigi oma 10.00 ja Eesti oma 15.00.