Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Kus panustada lauatennisele ning millega on tegu?

📁 Blogi, Unibet 🕔27.aprill 2020
Kus panustada lauatennisele ning millega on tegu?

Tänu koroonaviirusele on hetkel spordimaailm seisma jäänud, kuid siiski on mõned üksikud spordialad, mis liiguvad edasi. Üks neist on lauatennis.

MIS ON LAUATENNIS?

Lauatennis ehk ping-pong on spordiala, kus kaks või neli mängijad löövad väikest palli edasi tagasi väikeste reketitega. Mängu mängitakse kõval laual, mis on jagatud kaheks laua keskel asuva võrguga. Mängu reeglite järgi tuleb palli lüüa nii, et see põrkaks vähemalt ühe korra vastase lauapoolel ja üritada löök sooritada nii, et vastane ei suudaks seda palli tagasi lüüa. Kui vastane ei saa sellega hakkama, teenib mängija punkti. Mäng on väga kiire ning nõuab mängijatelt väga head reaktsiooni.

Mäng pärineb Inglismaalt Victoria ajastust ehk umbes aastast 1880. Mängu mängisid enamasti kõrgklassi inimesed peale õhtusööki. Tänapäeva parimad mängijad pärinevad enamasti Aasia riikidest.

Lauatennis

 

KUS JA MIKS PANUSTADA LAUATENNISELE?

Nagu eelnevalt mainitud pole hetkel väga suurt valikut spordiennustuste tegemisel. Enamasti on võimalik vaid panustada e-spordile, kuid lauatennis on hetkel üks erand, millele on siiski võimalik veel panustada.

Isegi, kui varem pole lauatennis huvi pakkunud, siis nüüd on hea võimalus anda sellele spordialale võimalus. Tegu on väga huvitava alaga ning mängust arusaamiseks ei pea tundma Jan Uuspõllu poolt kuulsaks tehtud Dostojevski süsteeme.

Tasuta saab lauatennise otseülekandeid vaadata Unibet’is. Mängude vaatamiseks klikka spordiennustus ning vali Unibet TV. Seejärel vali mäng mida soovid vaadata.

Eestis on võimalik lauatennisele panustada kõigis kihlveokontorites, kuid soovitame asja alguses proovida ikka boonusega. Parimad Eesti spordiennustuse boonused leiad siit.