Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

UNIBET TV – tasuta spordisündmuste otseülekanded

📁 Esiletõstetud, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Unibet 🕔17.juuli 2019
UNIBET TV – tasuta spordisündmuste otseülekanded

Unibet TV’s saad iga kuu vaadata sadade spordisündmuste otseülekandeid täiesti tasuta. Valikus on näiteks selliste liigade ülekanded NBA, Inglise Premier League, Copa del Rey, Bundesliga, Euroliiga, Meistrite liiga, NHL ja erinevate tennise sündmuste otseülekanded.

 

UNIBET TV OTSEÜLEKANNE

Unibet TV otseülekannete vaatamiseks on vajalik Unibeti konto olemasolu.

Konto avamine on täiesti tasuta, seega KLIKI SIIN ja registreeru kohe (peale konto avamist kingitakse sulle ka €10 riskivaba ennustus mobiilil, tasuta €10 pokkeripilet + 5 tasuta keerutust kasiinomängus Starburst).

Unibet TV tasuta otseülekannete vaatamise ainsaks tingimuseks on see, et Sinu kontol peab olema natuke raha, piisab kasvõi ühest sendist.

Kui eelnevad tingimused on täidetud, siis logi oma kontole ja vali menüüst SPORDIENNUSTUS. Ülekantavad spordisündmused on spordiennustuse kalendris märgistatud TV-ikooniga. Valides Unibet spordiennustuse lehel vasakul olevast menüüst Live Streaming, kuvatakse kõik Unibet TV’s ülekantavad sündmused.

Unibet TV otseülekandeid on võimalik vaadata ka mobiilist. Unibeti spordiennustuste äppi, mis sisaldab ka Unibet TV otseülekandeid, leiad kui valid Unibeti lehel menüüst ÄPPID. Unibet’i spordiennustuse äpp on saadaval nii Android kui ka iOS seadmetele.

📣 

Unibet spordiennustus - mobiilis €10 riskivaba panus

Unibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €50. Esimese kuni €10 panuse saad mobiilis teha riskivabalt. Lisaks saad 5 tasuta keerutust kasiinomängus Starburst.

REGISTREERI UNIBET KONTO