Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Juventus langes Meistrite Liigast, kuid tõi Eestlasele €100 000 eurot

📁 Betsafe 🕔10.märts 2021

Eesti spordiennustajale oli see meeldejääv mäng, kuna Juventuse normaalaja võit tõi talle €100 000 võidu.

SUPERVÕIT BETSAFE SPORDIENNUSTUSES

Eesti spordiennustaja tegi Betsafe’s €20 790 suuruse combopanuse Premier League ja Meistrite Liiga mängudele kogukoefitsiendiga 4,81 ning võitis 99 999 eurot.

Kombopanuse kaks esimest valikut olid Premier Leaguest Chelsea vs Everton, mille võitis Chelsea ja West Ham United vs Leeds United, mille võitis West Ham. Mõlemates mängudes oli võitja ja parem meeskond selge esimese poolajaga.

Seejärel jäi järgi vaid Juventus vs FC Porto mäng, mis paberil tundus väga kerge mäng Juventusele ja koefitsient Juventuse võiduks oli vaid 1,45. Esimesel poolajal oli mäng aga täiesti vastupidine ning värava lõi hoopis FC Porto. Juventusel polnud väga võimalusigi ning tundus, et Juventusel on mõtted otsas.

Teise poolaja alguses aga muutusid asjad kiirelt. 49. minutil saabus kasti tsenderdus, mille Cristiano Ronaldo osavalt maha võttis ja jättis endale mitteomaselt meeskonna kaaslasele Federico Chiesale, kes palli ristnurka saatis. 52. minutil võttis Porto mängija Mehdi Taremi kollase kaardi. Minut hiljem kees mees üle ja võttis teise kollase, mis tõi talle punase kaardi.

63. minutil sahistas taas väravavõrku Chiesa ning eestlasele vajalik skoor oli saabunud ning tundus ka, et Juventus on edasi minemas, milleks oli neil vaja veel vaid ühte väravat. Juventus domineeris poolaja lõpuni ja viimastel minutitel lõi Cuardado isegi latti, aga väravat ei tulnud ning mäng läks lisaajale. Eestlase normaalaja tulemuse panus võitis – €99 999 kukkus kotti.

FC Porto pääses Meistrite Liiga veerandfinaali

Lisaaja esimene pool möödus väravate ja suurte võimalusteta, kuid teisel lisaajal hakkas juhtuma. 115. minutil teenis Porto karistuslöögi 32 meetri pealt ning Sergio Oliveira võttis ette koomiliselt pika hoojooksu, mille tavaline tulemus on palli lend kuule. Seekord siiski nii ei läinud, vaid pall lendas madalalt vasakusse väravanurka Wojciech Szczesny seljataha. Minut hiljem suutis Juventus vastata läbi Adrien Rabioti, kes lõi värava nurgalöögi järgselt, aga sellest ei piisanud. Juventus võitis mängus 3-2, kuid tänu võõrsilväravate reeglitele läks Meistrite Liiga veerandfinaali FC Porto.