Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eestlane võitis Premier League Fantasy Sports turniiril üle €500 000

📁 Inglise Premier League, Jalgpall, Paf 🕔01.juuni 2022
Eestlane võitis Premier League Fantasy Sports turniiril üle €500 000

Eestlane võitis hiljuti lõppenud Premier League Fantasy Sports turniiri Paf mänguportaalis ja teenis üle 500 000 euro.

PREMIER LEAGUE FANTASY SPORTS

Sel hooajal toimus Paf’is 1.15 miljoni eurose auhinnafondiga Premier League Fantasy sports turniir, mille parimaks osutus eestlane, kes võitis peaauhinna €230 000. Lisaks võitis sama noormees veel mitu kõrget kohta, millega teenis ta kokku üle poole miljoni euro.

Fantasy Sportsi mängudes oled nagu treener, kes paneb kokku oma meeskonna ja võistleb teiste mängijate poolt kokku pandud meeskondade vastu. Sinu meeskond teenib punkte vastavalt päris mängus toimunud sündmustele nagu väravad, söödud, kaardid jne. Igale “treenerile” on antud võrdne eelarve, mille piires saad “osta” oma meeskonda mängijaid ja terve hooaja vältel koguda punkte, mille põhjal tekib paremusjärjestus ja jagatakse auhinnaraha. Samuti on ühel mängijal lubatud luua mitu meeskonda. Seda tegigi eestlane, kes võitis Premier League turniiri. Nimelt jõudis sama noormees esikümnesse lausa 6 meeskonnaga.

Paf’i juht ja Eesti kahevõistluse legend Allar Levandi kommenteeris suurepärast tulemust järgnevalt: “See on korralik tiitlivõit! Nii tihedas rahvusvahelises konkurentsis, kus kõikidel osalejatel on tänapäeval väga head ja võrdsed võimalused mängijate kohta infot saada, on see märkimisväärne saavutus. Seda, et tegemist ei olnud puhta juhusega, näitab seegi, et võitja suutis mitu head tiimi kokku panna”.

Kokku loodi 2021/2022 Premier League Fantasy sports turniirile üle 38 000 erineva meeskonna, millest 5000 parimat jagasid ära €1 150 000 auhinnafondi. Järgmist Premier League turniiri on oodata juba augustis.

 

PAF FANTASY SPORTS

Kui soovid proovida Fantasy Sports’i siis saad seda teha kasvõi tasuta Paf Mänguportaalis. Iga reede toimub turniir, milles osalemine on tasuta ja auhinnafondis on €300-€1000 sularaha. Fantasy Sports’i leiad Paf’i leheküljel valides vasakult menüüst Sport – Fantasy Sport

Paf Eesti uue liituja boonused

PAF KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED PAF KLIENDID SAAVAD ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL €10 PÄRISRAHA KONTOLE LISAKS. PAF EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI PAF KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.