Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet jagab ära 12 Jalgpalli MM 2018 reisipaketti kahele

📁 Betsafe, Ennustusmängud, Jalgpall, Jalgpalli MM 2018 🕔29.jaanuar 2018
Coolbet jagab ära 12 Jalgpalli MM 2018 reisipaketti kahele

Sellel suvel toimuvad jälle kaua oodatud jalgpalli maailmameistrivõistlused. Kui soovid seda minna oma silmaga vaatama Venemaale tasuta, siis Coolbet annab sulle selleks suurepärase võimaluse.

 

VÕIDA TASUTA REIS JALGPALLI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSTELE

Iga nädala esmaspäeval algab võistlus, mis kestab pühapäevani. Võistluse võitja teenib jalgpalli MM reisipaketi, mis sisaldab lennupileteid, mängupääsmeid ning majutust kaheks ööks, kahele.

Kui oled huvitatud tasuta reisi võitmisest, ava Coolbet Eesti, vali kampaaniad ja liitu “Võida reis Venemaale” kampaaniaga ning täida lihtne nädala ülesanne.

Reis toimub 17-19 juuni 2018, Arlanda Stockholmi lennujaamast, Nizhny Novgorodi. Juhul kui Arlanda Stockholmi lennujaam pole võitjale kõige lähemal asuv rahvusvaheline lennujaam, siis kaetakse ka reisimiskulud Stockholmi (kuni 500€.)

Kampaania algab 29. jaanuaril ja lõppeb 22. aprillil. Igal esmaspäeval kuulutatakse välja eelmise nädala võitja.coolbet lõpp:

📣 

Coolbet spordiennustus - kahekordistame sinu esimese sissemakse summas kuni €150

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO