Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

WRC Rally Estonia 2020 – koefitsiendid ja panustamine

📁 Coolbet, WRC ralli 🕔02.juuli 2020
WRC Rally Estonia 2020 – koefitsiendid ja panustamine

Vabariigi valitsus koos Rally Estonia tiimiga andsid teada, et septembris toimub Eestis ametlik WRC Autoralli MM etapp Rally Estonia 2020.

 

WRC RALLY ESTONIA 2020

Aastate pikkune ootamine on läbi saanud ning Urmo Aava juhitud Rally Estoniast on saanud ametlik WRC ralli. Kahjuks või õnneks lõi sel kevadel koroonapandeemia kogu spordimaailma segamini ja sama juhtus ka WRC kalendriga. Samal ajal, kui veel paljud riigid mõtlevad, kuidas edasi minna tegutses Rally Estonia, Eesti valitsus ja Eesti Autospordi Liit kiirelt ja targalt ning suutsid veenda WRC juhtkonda, et Eesti on valmis võõrustama järgmist WRC etappi.

WRC Rally Estonia toimub 4. – 6. septembril Lõuna-Eestis, Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel. Ralli kogupikkuseks on 232 kilomeetrit.

WRC RALLY ESTONIA KOEFITSIENDID

Coolbet on juba jõudnud välja tulla Rally Estonia koefitsientidega ning favoriidiks peetakse Sebastian Ogier’i, kelle koefitsiendiks on 2.30. Ott Tänaku koefitsient Rally Estonia võiduks on 3.20 ning teades, kui tugevalt Tänak on varasemalt sel rallil osalenud tundub, et tegu on koefitsiendiga, millele tasub panustada.

Kõik WRC Rally Estonia 2020 koefitsiendid leiad Coolbet’i kihlveokontoris valides SPORT ⟶ Ralli ⟶ Rally Estonia 2020

WRC RALLI RISKIVABA PANUS

Uued Coolbet’i kliendid saavad teha kuni €50 panuse WRC rallile täiesti riskivabalt. Võidu korral makstakse Sinu võit välja pärisrahas ning kaotuse puhul saad oma raha tagasi ning võid kasvõi kohe väljamakse teha.

Kampaanias osalemiseks ava Coolbet Eesti ja registreeri omale tasuta konto. Seejärel tee sissemakse boonuskoodiga WRC50 ning tee kuni 50 eurone panus Rally Estonia 2020’le. Panust tehes märgi ära “Riskivaba panus” lahter.

Näide: Tehes €50 riskivaba panuse Ott Tänaku võidule koefitsiendiga 3.20 ja Tänak võidab saab tagasi €160 ehk €110 puhast kasumit. Juhul, kui Tänak ei võida, tagastab Coolbet €50 täielikult pärisrahana.

Riskivaba panuse kampaania kehtib vaid uutele Coolbet’i klientidele.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO