Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Osale tasuta Coolbet’i loosis ja võida Warrior Fight 5 VIP piletid neljale

📁 Coolbet, UFC 🕔12.november 2018
Osale tasuta Coolbet’i loosis ja võida Warrior Fight 5 VIP piletid neljale

Sooviksid tasuta minna vaatama Warrior Fight 5 võitlusi Kalevi Spordihalli koos kolme sõbraga? Kui jah, siis osale Coolbeti tasuta VIP piletite loosis.

 

OSALE TASUTA LOOSIS JA VÕIDA VIP PILETID

Loosis osalemine on väga lihtne, lihtsalt külasta Coolbet’i kodulehte, seejärel logi oma kontole, või kui sul pole veel kontot, siis registreeri see. Seejärel vali menüüst kampaaniad, ava “Warrior Fight 5 Võida VIP laua piletid” kampaania ja klikka “osalen.”

Loosist on võimalik osa võtta kuni kell 10.00-ni 15. novembril ja võitja kuulutatakse välja samal päeval kell 14.00.

Kui sul ei õnnestu Warrior Fight 5 pileteid võita loosis, siis Coolbet’i klientidel on võimalik soetada need 15%-se soodustusega. Pileteid on võimalik osta siit. Sooduse saamiseks kasuta koodi warriorfight15.

Samuti on Coolbetis võimalik ennustada Warrior Fight 5 matše. Koefitsiendid leiad, kui valid menüüst SPORT -> Poks – Eesti – Warrior Fight.

📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Alternatiivse boonusena on võimalik valida omale iganädalased tasuta panused. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO