Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Võimendatud koefitsient Venemaa – Horvaatia mängule Coolbetis

📁 Coolbet, Jalgpall, Jalgpalli MM 2018 🕔06.juuli 2018
Võimendatud koefitsient Venemaa – Horvaatia mängule Coolbetis

Laupäeval kell 21.00 toimub veerandfinaal lahing Jalgpalli MM 2018 veerandfinaalis suurüllataja Venemaa ja Horvaatia vahel.

 

VENEMAA PÄÄSEB POOLFINAALI? KOEFITSIENT 50.00

Coolbet pakub selleks mänguks uutele liitujatele suurepärast koefitsienti. Nimelt saavad kõik liitujad teha €1 panuse sellele, et Venemaa pääseb poolfinaali koefitsiendiga 50.00, tavapärase 2.50 koefitsiendi asemel.

Selles suurepärases pakkumises osalemiseks ava Coolbet ja registreeri endale konto, seejärel tee sissemakse ning tee oma esimene panus summas €1 Venemaa – Horvaatia mängule panuseliinil “Kvalifitseerub” Venemaa peale.

Coolbet - venemaa vs horvaatia ennustus

Sõltumata sellest, mis koefitsent on välja toodud Coolbeti lehel/ennustuspiletil arvestatakse Venemaa edasipääsu koefitsiendiks 50.00. Kui Venemaa pääseb poolfinaali lisatakse lisavõidud sinu kontole esmaspäeval kell 12.00 pärisrahas.

See pakkumine kehtib ainult uutele Coolbeti klientidele, kes avavad konto ja teevad esimese sissemakse kampaaniaperioodi jooksul (05.07 kell 17:00 – 07.07 kell 21:00). 

Panuse peab tegema päris rahaga, seega kõiki teisi uue liituja boonuseid ja boonuskoode võib kasutada oma teise sissemaksega.

📣 

Coolbet annab uuele liitujale 200% spordiennustuse boonuse summas kuni €100. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO