Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Panusta Eesti jalgpallile ja võida reis jalgpalli MMile

📁 Coolbet, Jalgpall, Jalgpalli MM 2018 🕔27.märts 2018
Panusta Eesti jalgpallile ja võida reis jalgpalli MMile

Soovid reisida jalgpalli maailmameistrivõistlustele tasuta? Coolbet tähistab Eesti jalgpalliliigade hooaja algust ja annab sulle võimaluse võita reisi jalgpalli MMile.

 

VÕIDA REIS KAHELE JALGPALLI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSTELE

Coolbet korraldab Eesti jalgpalliliigade kõrgeima koefitsiendi võistluse, mille võitja teenib jalgpalli MM reisipaketi, mis sisaldab lennupileteid, mängupääsmeid ning majutust kaheks ööks, kahele.

Tasuta reisi võitmiseks ava Coolbet Eesti, klikka kampaaniad ja liitu “Eesti Kõrgeima Koefitsiendi võistlusega”

Ennustusvõistluse osalemiseks peab mängija tegema üksik- või mitmikpanuseid, kuid vähemalt üks panus piletil peab olema Eesti Premium Liiga või Esiliiga peale.

Reisi jalgpalli MMile võidab mängija, kellel on kõige kõrgem koefitsiendite summa kolme võidupileti peale. Lisaks reisile on auhinnafondis ka spordiboonused, mis jagatakse 2. – 10. kohal lõpetanud mängijate vahel.

Kampaania kestab 02.03 – 08.04 kell 23:59. Ennustusvõistlusel on min. panuse summa €5.

Reis toimub 17-19 juuni 2018, Arlanda Stockholmi lennujaamast, Nizhny Novgorodi. Juhul kui Arlanda Stockholmi lennujaam pole võitjale kõige lähemal asuv rahvusvaheline lennujaam, siis kaetakse ka reisimiskulud Stockholmi (kuni 500€.)

📣 

Coolbet spordiennustus - kahekordistame sinu esimese sissemakse summas kuni €150

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO