Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Panusta Optibetis ja võida pilet Neste World RX Läti etapile

📁 Optibet, WRC ralli 🕔02.september 2017
Panusta Optibetis ja võida pilet Neste World RX Läti etapile

Kindlusta omale parim koht Neste World RX 2017 rallikrossi võistlusraja ääres, tehes panuseid US Open tenniseturniirile, Euroopa Meistrivõistlustele korvpallis ja KHL jäähokimatšidele.

 

VÕIDA NESTE WORLD RX 2017 TASUTA PILET

Neste World RX 2017 piletiloosis osalemiseks ava Optibet spordiennustus ja täida kolm panustamisnõuet.

  1. Tee vähemalt €50 sissemakse boonuskoodiga US50 ja panusta 5 X €10 US Open’ile (min. 1.50 koefitsiendiga).
  2. Tee vähemalt €50 sissemakse boonuskoodiga BASKET50 ja panusta 5 X €10 Euroopa Meistrivõistlustele korvpallis (min. 1.50 koefitsiendiga).
  3. Tee vähemalt €50 sissemakse boonuskoodiga KHL50 ja panusta 5 X €10 KHL jäähokimatšidele (min. 1.50 koefitsiendiga).

Panuste tegemise järjekord nõutud spordisündmustele pole tähtis. Loosis osalevad kõik, kes täidavad ülaltoodud tingimused.

Pakkumine kehtib 1.-7. septembrini ning võitjatega võetakse ühendust hiljemalt 8. septembril.

 

NESTE WORLD RX LATVIA INFO

Rallikross on kõvade meeste  kiire ja hõlpsalt jälgitav võistlus, mis toob kokku absoluutsed tipprallisõitjad nagu näiteks Gymkhana tähe Ken Blocki, rallilegend Peter Solbergi ja isegi 9-kordse WRC meistri Sébastien Loebi. Nendele maailmanimedele lisaks on võistluse stardijoonel Läti tõusvad autosporditähed Reinis Nitišs ja Jānis Baumanis. Pilootide käsutuses on 600 hobujõudu arendavad ja kiiruseni 100 km/h F1-vormelitest kiiremini kiirendavad ralliautod. Piloodid autodevahelist kokkupuudet ei pelga ja väga sageli selgub võitja alles pärast vihast võistlust, mis garanteerib publikule kaks päeva täis adrenaliini ja võistluspõnevust.

FIA Maailmameistrivõistlused Rallikrossis on kiire, põnev ja pealtvaatajasõbralik võidusõidusündmus kombineeritud pinnasel. 600 hobujõuga Supercar klassi kuuluvate autode roolis on maailmaklassi juhid, sealhulgas tuntud isikud nagu WRC ja Wold RX tšempion Petter Solberg, DTM tšempion Mattias Ekstrom, Top Gear USA saatejuht Tanner Foust ning lätlased Latvians Reinis Nitišs ja Jānis Baumanis.

Lätlased ei võõrusta mitte ainult ülalpool mainitud World RX Supercar klassi vaid ka Euro RX Supercar, Super1600 klasse.

📣 

Optibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €100. Lisaks saad kingitusena 4 X €25 tasuta panust. Kokku €200 väärtuses spordiboonuseid.

REGISTREERI OPTIBET KONTO