Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Võida reis Jalgpalli Maailmameistrivõistlustele Coolbetis

📁 Coolbet, Jalgpalli MM 2018 🕔15.aprill 2018
Võida reis Jalgpalli Maailmameistrivõistlustele Coolbetis

Coolbet on välja tulnud huvitava pakkumisega. Kahe nädala jooksul annab Coolbet mängijatele iga päev 10 tasuta keerutust ning mängija, kes saab nende 10 tasuta keerutusega suurima võidu teenib €3000 väärtusega Jalgpalli MM 2018 reisi.

 

VÕIDA TASUTA REIS JALGPALLI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSTELE

Iga päev, mil teed Coolbeti väikse deposiidi (5 eurot) boonuskoodiga saad 10 tasuta spinni.

Kampaanias osalemiseks külasta Coolbeti, ava kampaaniad, klikka “Jalkaspinn” pakkumisele, vaata mis on selle päeva boonuskood, ning tee selle koodiga 5 eurone sissemakse.

Peale boonuskoodiga sissemakse tegemist lisatakse sinu kontole 10 tasuta keerutust päeva mängus, mis on ära toodud Jalkaspinni kampaania lehel. Tasuta keerutustest saadud võidud on pärisraha!

Mängija, kes saab kampaania perioodil nende 10 tasuta keerutusega suurima võidu on kampaania üldvõitja ning võidab €3000 väärtusega reisi Jalka MM-le. Lisaks autasustatakse iga nädal 5 parima tulemusega mängijat 30-100 tasuta keerutusega slotimängus starburst.

Kampaania toimub 02.04-15.04.

Reis toimub 17-19 juuni 2018, Arlanda Stockholmi lennujaamast, Nizhny Novgorodi. Juhul kui Arlanda Stockholmi lennujaam pole võitjale kõige lähemal asuv rahvusvaheline lennujaam, siis kaetakse ka reisimiskulud Stockholmi (kuni 500€.)

📣 

Coolbet spordiennustus - kahekordistame sinu esimese sissemakse summas kuni €150

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO