Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Indrek Visnapuust saab korvpalliliidu spordidirektor

📁 Spordiuudised 🕔15.august 2019
Indrek Visnapuust saab korvpalliliidu spordidirektor

Eesti Korvpalliliidu spordidirektori ametitoolil jätkab Alar Varraku tehtud tööd Indrek Visnapuu.

 

43-aastase Visnapuu näol on tegemist mehega, kes on korvpalli näinud väga erinevatest tahkudest – mängijana krooniti ta 2000. aastal TÜ/Delta ridades Eesti meistriks, peatreeneri kohuseid on ta täitnud nii Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna kui erinevate noortekoondiste juures.

Käesoleval suvel juhendas Visnapuu noormeeste U-18 koondist, kes saavutas Euroopa meistrivõistluste B-divisjonis viienda koha. Lisaks on ta pikalt olnud meeste rahvuskoondise abitreener ja alates 2012. aastast Audentese Spordigümnaasiumi poiste korvpalliosakonna peatreener.

“Antud positsioonil saan olla kõige lähemal Eesti korvpalli otsustele ja nendes kaasa rääkida,” märkis Visnapuu pressiteate vahendusel. “Kuna strateegilised eesmärgid on laias laastus paigas, siis on mul ka suhteliselt hea ametisse asuda – nüüd on rohkem elluviimise tööd.”

Ametisse asub uus spordidirektor järgmise nädala alguses. Varrak jätkab taas treeneritööd, kui teda kutsus enda ridadesse Venemaa klubi Jekaterinburgi Ural.

Samal ajal otsib Korvpalliliit koondisele uut peatreenerit, kelle suurimaks väljakutseks saab kvalifitseerumine 2021. aasta Euroopa meistrivõistlustele. Valikgrupis kohtub Eesti Itaalia, Venemaa ja Põhja-Makedooniaga, edestda tuleb kolmest vastasest ühte. Mängud toimuvad vahemikus 17.–25. veebruar 2020, 23. november–1. detsember 2020 ning 15.–23. veebruaril 2021.

Selle aasta septembris peetakse maailmameistrivõistlusi. Tiitlikaitsja USA võidu koefitsient on 1.40, viis aastat tagasi finaalis kaotanud Serbial 5.25.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused