Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Mis on Virtuaalsport ja kas sellele tasub panustada?

📁 Blogi 🕔05.aprill 2020
Mis on Virtuaalsport ja kas sellele tasub panustada?

Virtuaalsport on muutumas järjest populaarsemaks panustajate seas kuna ennustuse tulemused saabuvad vaid mõne minutiga. Kas see on tõesti usaldusväärne?

MIS ON VIRTUAALSPORT?

Kihlveokontorid otsivad alati võimalusi, kuidas pakkuda oma klientidele rohkem panustamisvõimalusi ning tänu sellele on loodud ka virtuaalspordivõistlused. Virtuaalsport on päris spordist inspireeritud fantaasia spordi simulatsioonid, mille genereerib arvuti algoritm. Iga mäng kestab paar minutit ja sellest saab vaadata ka otseülekannet. Kihlveo kategooriana asub virtuaalsport päris spordi ja kasiinomängude vahel.

VIRTUAALSPORDILE PANUSTAMINE

Virtuaalspordis on võimalik panustada paljudele erinevatele spordialadele nagu näiteks jalgpall, pesapall, hoki, hobuste võiduajamine, tennis, koerte võidujooks jne. Sündmuste võitjad valib arvuti algoritm erapooletult.

Ennustajale antakse enne panuse tegemist võimalus tutvuda ka arvuti algoritmi poolt tuletatud eelnevate tulemuste ja mängijate ajalooga. Selle järgi on võimalik aru saada, kes on favoriit ja kes autsaider.

EELISED

  • Virtuaalsporti võib vaadata, kui lõbusat vahepala päris spordiennustusele kuid mõned eelised on sellel siiski.

  • Mõne hiirevajutusega saad panustada mitmele erinevale sündmusele, mis kestavad enamasti kuni 3 minutit. See tähendab, et on võimalus rohkem lõbutseda ja võita.

  • Osalemine on kerge ja igaüks võib võita isegi, kui päris spordiennustamisest pole õrna aimugi.

  • Algajatele spordiennustajatele on soovitatud praktiseerida spordipanustamise strateegilisi nippe just virtuaalspordis, et nendega kohaneda kiiremini.

  • Panustamine toimub 24 tundi ööpäevas, mis annab lõputult panustamisvõimalusi. Isegi koroonaviirus ei peata virtuaalsporti.

PUUDUSED

  • Panustada on võimalik tihti ja see võib tekitada ka kiusatuse teha rohkem panuseid ja kulutada rohkem raha.

  • Kuna kõik on virtuaalne, siis on vähem faktoreid, mida analüüsida enne panuse tegemist ja see kaotab ära päris spordiennustamise võlu.

VIRTUAALSPORT EESTIS

Eestis on võimalik virtuaalsporti vaadata ja sellele panustada järgnevates kihlveokontorites: bet365, Coolbet, Olybet ja Chanz.

Parimad Eesti spordiennustuse boonused leiad siit.

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused