Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Vincent Kompany on Belgias Anderlecht’iga tule all

📁 Spordiuudised 🕔21.august 2019
Vincent Kompany on Belgias Anderlecht’iga tule all

Anderlechtis mängiva peatreeneri kohused vastu võtnud Vincent Kompany on kodumaal pidanud varakult kooliraha maksma. Eksperdid pole talle armu andnud.

 

Anderlecht, kelle ridades mängivad lisaks Kompanyle sellised mehed nagu Samir Nasri ja Nacer Chadli, jätkas uut liigahooaega 2:4 kaotusega Kortijkile. Mitme värava puhul võis endale tuhka pähe raputada ka just 33-aastane Kompany. Neljast mängust on Anderlecht saanud vaid kaks viigipunkti ja on tabelis alles 13. kohal, kirjutas Soccernet.ee.

Endine Anderlechti ja Sheffield Wednesday ründaja, nüüdne teleekspert Marc Degryse võttis ühes monoloogis Kompany jõuliselt ette

“Kompany on hea jalgpallur olemise kõrval lihtsalt inimene, kuid ta arvab, et on jumal. Tuleval koondistepausil peaks treeneril olema kaks nädalat aega, et koosseisuga intensiivselt tööd teha. Aga Kompany on Belgia koondisega eemal ja mängib San Marino ning Šotimaaga ja pärast seda on tal tunnustusmäng Manchesteris.”

Degryse jätkas: “Mõnel inimesel meeldib hõivatud olla, kuid nad võivad muutuda liiga hõivatuks. Kompany peaks selle üle mõtlema. Igal asjal on piir. Kui mõni teine keskkaitsja oleks teinud sellised eksimused, oleks ta kriitika alla sattunud ning Kompany võtnuks ta järgmiseks mänguks koosseisust välja.”

Reede õhtul kohtub Anderlecht Genkiga. Genki võidu koefitsient on 1.75, Anderlechtil 4.33.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused