Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Sel nädalavahetusel Unibetis kahekordne võit ennustades väravalööjat

📁 Inglise Premier League, Jalgpall, Unibet 🕔09.november 2018
Sel nädalavahetusel Unibetis kahekordne võit ennustades väravalööjat

Nädalavahetusel on meid ees ootamas palju tähtsaid jalgpallikohtumisi eesotsas Manchester Derby-ga. Ennustades Unibetis valitud mängude väravalööjat võid saada oma võidu kahekordselt.

 

ENNUSTA VÄRAVALÖÖJAT JA SAA VÕIT KAHEKORDSELT

Kui ennustad Unibetis sel nädalavahetusel mõne valitud mängu väravalööjat ja ta suudab lüüa vähemalt 2 väravat, saad oma võidu kahekordselt kuni €100 väärtuses.

Pakkumises osalemiseks ava Unibet ja liitu “Duubelda väravalööja võidud” kampaaniaga ning seejärel tee panus mõnele alltoodud matši mängijale panuseliinil “väravalööja.”

Valitud mängud on järgnevad: Manchester City vs Manchester United, Juventus vs Ac Milan ja Monaco vs PSG.

Näide: teed 10 € ennustuse, et Cristiano Ronaldo lööb mängus värava ükskõik mis hetkel. Juhul kui Ronaldo lööb vähemalt kaks väravat, kahekordistub ka sinu kasum. 10 € x  2.00 koef = 10 € kasum x kahekordne võit = 20 € + 10 € panus = 30 €

Kampaanias osaleb vaid sinu esimene kvalifitseeruv panus min. koefitsiendiga 1.40. Maksimaalselt on võimalik teenida lisaks €100 sularaha.

📣 

Unibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €50. Esimese kuni €10 panuse saad mobiilis teha riskivabalt. Lisaks saad 5 tasuta keerutust kasiinomängus Starburst.

REGISTREERI UNIBET KONTO