Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Unibet spordiennustus – 100% matšieelne tagasimakse

📁 Inglise Premier League, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Tennis, Unibet 🕔25.juuli 2020
Unibet spordiennustus – 100% matšieelne tagasimakse

Unibet’i spordiennustusse on jõudnud uus ja õiglane võimalus oma panus tühistada enne mängu algust ning saad oma raha 100% tagasi.

 

UNIBET’I MATŠIEELNE TAGASIMAKSE

Unibet’i poolt pakutav uus 100% matšieelne tagasimakse tuleb appi juhul, kui mõni kohtumine millele oled teinud panuse lükatakse edasi või muudad meelt. 100% raha saad tagasi eeldusel, et võtad raha välja enne matši algust ja koefitsient on sama. Kombopanuste puhul tuleb väljamakse teha enne esimese sündmuse algust.

Kuigi võib tunduda, et tegu pole kõige suurema asjaga, siis tegelikult lisab see asi päris palju mugavust. Siiani pole mitmed spordiennustused pakkunud võimalust oma panusest taganeda enne matši algust ning mõned kihlveokontorid, kus on võimalik “cash out” teha võtavad tagastatud summalt juba teatud protsendi maha.

KUIDAS SEDA KASUTADA?

Olles teinud matšieelse panuse mine vastava sündmuse turule ja klikka raha väljavõtmise nupul. Enne väljavõtmist saad muidugi näha, mis summa sulle tagastatakse.

Näide: Tehes €10 panuse koefitsiendiga 2.00 ning otsustad raha välja võtta enne mängu algust ning koefitsient pole muutunud = saad tagasi €10.  Juhul, kui aga koefitsient peaks muutuma võib pakutud summa olla kas suurenenud või vähenenud.

Unibet spordiennustus - €50 spordiboonus + €10 riskivaba panus

UNIBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED UNIBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €50 SPORDIBOONUSE + €10 RISKIVABA PANUSE MOBIILIS. UNIBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI UNIBET KONTO