Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Naistepäeva boonused Unibet’is – tasuta spinnid, boonus ja freeroll

📁 Inglise Premier League, Jalgpall, Tasuta panused, Unibet 🕔06.märts 2020
Naistepäeva boonused Unibet’is – tasuta spinnid, boonus ja freeroll

Saabuva naistepäeva puhul on sel nädalavahetusel Unibet’is kõigile saadaval tasuta keerutused, sissemakse boonus ja naistepäeva €600 pokkeri freeroll.

 

UNIBET’I NAISTEPÄEVA BOONUSED

Kampaanias osalemiseks ava Unibet ning seejärel vali “konto” alt boonused ning aktiveeri mõni või kõik alltoodud boonustest.

3 Tasuta keerutust – Aktiveeri boonus ning saad 3 tasuta keerutust mängus Blender Blast (iga keerutus on väärt €0.3). Võidud makstakse välja pärisrahas.

Sissemakseboonus – Aktiveerides sissemakse boonuse saad oma järgmisel sissemaksel 50% kuni €25 boonust. Boonusrahale kehtib läbimängimisnõue, mis on spordiennustuses 6x, bingos 4x või kasiinos 25x.

Pokkeri Freeroll – Pühapäeval, 8. märtsil kell 20.00 toimub Unibet’i pokkeritoas €600 naistepäeva freeroll, millel sisseost puudub. Auhindadeks on Eesti Meistrivõistluste turniiripiletid ning satelliitide piletid.

Kampaania kehtib kuni 8. märts kell 23.59 Eesti aja järgi. Boonusraha tuleb läbimängida 30 päeva jooksul peale boonuse võtmist.

Unibet spordiennustus - €50 spordiboonus + €10 riskivaba panus

UNIBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED UNIBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €50 SPORDIBOONUSE + €10 RISKIVABA PANUSE MOBIILIS. UNIBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI UNIBET KONTO