Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Mida tähendavad spordiennustuses üksikpanus ja mitmikpanus?

📁 Blogi 🕔29.november 2020
Mida tähendavad spordiennustuses üksikpanus ja mitmikpanus?

Selles artiklis vaatame lähemalt, mida tähendavad erinevad spordiennustuse panusetüübid, kuidas need töötavad ja mis on nende eelised.

ÜKSIKPANUS

Üksikpanus on panus ühe spordisündmuse tulemusele, mille võidud sõltuvad panuse summast ja pakutud koefitsientidest. Ennustaja, kes teeb panust peab valima oma panuse summa, mida suurem panus teha, seda suuremad on ka potentsiaalsed võidud. Juhul, kui panus kaotab läheb kogu panusesumma kihlveokontorile ja panustajale ei tagastata midagi. Võidu korral korrutatakse panuse summa ennustuse koefitsiendiga, millest saab võidusumma.

Kihlveokontorid pakuvad suuremaid koefitsiente panustele, mida nad peavad ebatõenäolisemaks ja väiksemaid koefitsiente panustele, mida nad peavad soosikuks. Panuseid tehes tasub valida just selliseid panuseid, mille võiduvõimalust pead Sina tõenäolisemaks, kui kihlveokontori poolt pakutud koefitsient seda peab.

Üksikpanuse näited:

Kasutame näiteks mängu, mis lõppes järgneva skooriga: Manchester United 3 – 1 Manchester City.

Tehes €5 üksikpanuse Manchester United võidule koefitsiendiga 3.00 jaguneks võidud järgnevalt:

  • Võidud = €5 x 3.00 = €15

  • Kasum = võidusumma – panus = €10

Kui aga oleks teinud €5 panuse Manchester City võidule, oleks mängija kaotanud kogu oma panuse.

MITMIKPANUS

Mitmikpanus, mis on tuntud ka kui kombopanus on panus, mis sisaldab kahte või enamat spordiennustuse panust ühes ennustuspiletis. Mitmikpanuse kogukoefitsendi arvutamiseks korrutatakse kõigi valitud panuste koefitsiendid ja nii saadakse tavaliselt kokku väga kõrge koefitsient. Seda tüüpi kihlveo võitmiseks peavad kõik selles sisalduvad panused võitma, vastasel juhul osutub võitjaks kihlveokontor.

Tänapäeval on ennustajate eelistuseks just mitmikpanused, kuna nendega võib võita suuri summasi hoides oma panused väiksena. Näiteid on palju, kuidas sendipanustega on võidetud lausa sadu tuhandeid. Mõned nendest näidetest asuvad ka meie suurimate spordipanuste võitude artiklis.

Mitmikpanuse näited:

Võtame näiteks Manchester United vs Manchester City, Chelsea vs Arsenal, Real Madrid vs Barcelona.

Teeme €10 panuse, et Manchester United (koef 3.00), Chelsea (koef 3,5) ja Barcelona (koef 4,0) võidavad ning nii lähebki.

  • Võidud – €10 x (3 x 3,5 x 4) = €420 (kogukoefitsient 42 x €10 panus)

  • Kasum = võidusumma – panus = €410

Tehes  panuse hoopis Manchester United, Chelsea ja Real Madridi peale ning viimane kaotab on tulemuseks terve panuse kaotus ning panustaja ei võida midagi.

Spordipanustamist tasub proovida boonuste, riskivabade- ja tasuta panuste pakkumistega, mis on saadaval Eesti kihlveokontorites ja nendega saab tutvuda siin.

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused