Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

UFC 229 McGregor vs Khabib live ülekanne Olybet spordibaarides

📁 Blogi, MMA ja Poks, OlyBet, UFC 🕔03.oktoober 2018
UFC 229 McGregor vs Khabib live ülekanne Olybet spordibaarides

Pühapäeva varahommikul toimub kauaoodatud UFC 229 matš McGregor vs Khabib. Matši ülekannet on tasuta võimalik vaadata lähimas OlyBet spordibaaris.

 

TASUTA MCGREGOR VS KHABIB ÜLEKANNE

Pärast 2 aastast UFC-s võistlemise pausi ja Mayweatheri vastu poksimist astub taas UFC octagoni tulivihane Conor McGregor, kes tahab klaarida asju Khabib Nurmagomedoviga.

UFC 229 toimub Las Vegases T-Mobile Arenal, kuid sul on võimalik seda vaadata mugavalt ja tasuta (70 eurose pay-per-viewi asemel) lähimas OlyBeti Spordibaaris. UFC 229 peamatš McGregori ja Khabibi algab orienteeruvalt kell 05:00 pühapäeva varahommikul.

OLYBET SPORDIBAARID

OlyBet spordibaarid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Lähima spordibaari leiad, kui avad Olybet Eesti ja klikkad menüüst “Spordibaarid”. OlyBeti spordibaarides on võimalik kohapeal teha ka spordiennustusi.

Kui soovid saada parimat elamust on sul võimalik broneerida OlyBeti spordifänni pakett 5-le hinnaga €40, mis sisaldab endas:

  • Laua broneerimisel suupistete valik + esimene jookide ring.
  • Parimad kohad live ülekande vaatamiseks.
  • Üllatuskingitused Sulle ja Sinu sõpradele.

McGregor vs Khabib ülekande ürituse täpsema info OlyBet spordibaarides leiad SIIT.

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov sajandi UFC matši täieliku ülevaate koos koefitsientide ja ennustusvihjetega leiad SIIT.

📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €25 tasuta spordiennustuse boonusraha. Spordiennustuse rahale kehtib vaid 1x läbimängimise tingimus minimaalselt 1.60 koefitsiendiga.

REGISTREERI OLYBET KONTO