Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Toyota Gazoo Racing kaalub uueks hooajaks Sordo palkamist

📁 Spordiuudised 🕔22.august 2019
Toyota Gazoo Racing kaalub uueks hooajaks Sordo palkamist

Toyota WRC talli pealik Tommi Mäkinen tunnistas, et 2020. aastaks on meeskonda kaalumisel Hyundai piloodi Dani Sordo kandidatuur.

 

“Ma olen Sordost väga huvitatud. Võin kinnitada, et ta on meie nimekirjas väga kõrgel,” tunnistas Mäkinen Marcale. “Tegu on äärmiselt toreda inimesega, kes on ka väga stabiilne. Pärast Saksamaa rallit analüüsime täpsemalt, millise suuna plaanime võtta.”

Hetkel ootab WRC sari Ott Tänaku otsust. Kui eestlane Toyotas jätkab, võidakse minema saata nii Kris Meeke kui Jari-Matti Latvala. Üheks potentsiaalseks kandidaadiks on noor Kalle Rovanperä. Sordol on aga huvi ka endal olemas.

“Minuga ei ole keegi sellest rääkinud, aga Hispaania meedias panin seda tähele küll,” kommenteeris Sordo Soome portaalile rallit.fi. “See tegi mu väga õnnelikuks. Tore on teada, et tiimid on minust huvitatud. See näitab, et ma olen teinud head tööd.”

2019. aasta WRC hooaja 14 etapist on sõidetud üheksa – neli on võitnud Ott Tänak (Toyota), kaks Sebastien Ogier (Citroen) ja Thierry Neuville (Hyundai) ning ühe Dani Sordo (Hyundai). Sõita on veel Saksamaal, Türgis, Walesis, Kataloonias ja Austraalias. Maailmameister selgub hiljemalt 17. novembril maakera kuklapoolel.

MM-sarja üldarvestust juhib Tänak 180 punktiga. Ogier on kogunud 158 ja Neuville 155 punkti, Elfyn Evans (Ford) jääb juba kaugele maha. Tänaku tiitli koefitsient on 1.12, Ogieril 6.00 ja Neuville’il 6.00. Saksamaa rallil on Tänaku võidu koefitsient 1.83.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused