Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

TonyBet spordiennustus ülevaade – uuele liitujale 100% kuni 50 spordiboonus

📁 Tonybet, Ülevaated 🕔12.september 2018
TonyBet spordiennustus ülevaade – uuele liitujale 100% kuni 50 spordiboonus

Tonybet on tuntud pokkerimängija Tony G poolt loodud spordiennustusportaal, mis pakub palju võimalusi spordiennustuste ja erinevate panuste tegemiseks.

 

TONYBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

TonyBet spordiennustusportaal on peamiselt orienteeritud spordisündmustele panustamiseks, kuid kõrvale pakutakse ka kasiinomänge, live-kasiinot ja pokkeri mängimise võimalust.

Spordiennustusi saab teha praktiliselt kõigile spordisündmustele (jalgpall, korvpall, pesapall, jäähoki, tennis, vormel-1, suusatamine jne). Enamikele spordisündmustele on võimalik panuseid teha ka reaalajas

Lisaks on TonyBeti spordiennustuses võimalus ennustada ka paljude päevakajaliste sündmuste tulemusi. Kes ei mäletaks näiteks selliseid sündmuseid nagu Brexit või Trumpi presidendiks valimine.

TonyBet spordiennustusportaalis on olemas ka virtuaalspordi mängud (Virtual Sports), kus on võimalik panustada virtuaalsetele hobuste võiduajamistele, tsiklite ja jalgratta võistlustele ning mitmedele muudele aladele.

TONYBET SPORDIBOONUS

TonyBet annab uutele liitujatele 100% kuni €500 suuruse tervitusboonuse. Boonuse saamiseks tee sissemakse ja sisesta boonuste lehel boonuskood TONY50.

Spordiboonus tuleb enne väljamaksmist läbi mängida Tonybet live-ennustuse keskkonnas 10x vähemalt 1.65 koefitsiendiga.

TonyBet Sport - uutele liitujatele €50 spordiboonus

TONYBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED TONYBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €50 SPORDIBOONUSE.

REGISTREERI TONYBET KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.