Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Chanzis igapäevased tasuta spinnid ja võimalus sõita Venemaale Jalgpalli MM 2018 vaatama

📁 Chanz, Jalgpall, Jalgpalli MM 2018 🕔07.juuni 2018
Chanzis igapäevased tasuta spinnid ja võimalus sõita Venemaale Jalgpalli MM 2018 vaatama

Ootad juba Jalgpalli MM 2018? Kuidas sulle meeldiks võimalus minna seda hoopis koha peale vaatama? Chanz saadab ühe õnneliku Venemaale Jalgpalli MM jälgima. Lisaks sellele on kõigil võimalus võita iga päev tasuta spinne, kogudes erinevaid kleepse, mis Chanzi lehele juhuslikult ära peidetud. 

 

REISI TASUTA JALGPALLI MM-LE JA VÕTA TASUTA SPINNE

Iga päev on võimalik koguda kuni 3 tasuta spinnide märki. Peale tasuta spinnide märgi võivad mõned eriti õnnelikud sattuda ka Super Chanz märgi otsa, mis annab 50 tasuta spinni. Lisaks on võimalik leida ka Friend märk, mis võimaldab Sul kinkida sõbrale 10 tasuta spinni!

Tasuta spinnide saamiseks ning Jalgpalli MM loosis osalemiseks toimi nii: Ava Chanz ning klikka pakkumiste sektsioonis Jalgpalli MM pakkumisel, liitu kampaaniaga ning kogu kokku 24 kleebist ja osaledki loosimises!

Tasuta spinnide võidud makstakse välja päris rahas ja neile ei rakendu läbimängimise nõuet.

Tasuta spinnid on kättesaadavad kõigile, kes on teinud viimase 14 päeva jooksul vähemalt 10 eurose sissemakse või kes teevad seda kampaania toimumise ajal.

📣 

Chanz Social Casino pakub uutele mängijatele €100 boonust + 300 tasuta keerutust kasiinomängudes. Suhtle ja lõbutse koos teiste mängijatega.

REGISTREERI CHANZ KONTO