Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Tänak ei ole endiselt uue hooaja osas otsust langetanud

📁 Spordiuudised 🕔22.august 2019
Tänak ei ole endiselt uue hooaja osas otsust langetanud

Autoralli MM-sarja liider Ott Tänak ei ole tuleviku suhtes endiselt otsust langetanud, kuigi lootis seda teha juba ligi kuu aega tagasi.

 

“Kõik teavad, et see on võtnud rohkem aega kui arvasin,” tunnistas eestlane Soome kanalile MTV. “Tuleb sellega leppida, et vahepeal on asjad paberil keerulisemad kui peas. See võtab oma aja. Loodan väga, et jõuame lepinguni nii kiiresti kui võimalik.”

“Minu peamine eesmärk on kuuluda parimasse tiimi. Sõltub, kui palju on tiimid nõus panustama. Erinevatel tiimidel on erinevad tulevikustrateegiad,” jätkas Tänak, keda ihkavad kõik neli tehasemeeskonda.

“Kui ma Toyotaga liitusin, polnud nad veel kõige kiiremad, aga nüüd on. Ma olen väga rahul, tahan alati olla parimas tiimis. Ford oli varem kiireim auto ja nii edasi. Tahan, et see jätkuks ka järgmistel hooaegadel.”

2019. aasta WRC hooaja 14 etapist on sõidetud üheksa – neli on võitnud Ott Tänak (Toyota), kaks Sebastien Ogier (Citroen) ja Thierry Neuville (Hyundai) ning ühe Dani Sordo (Hyundai). Sõita on veel Saksamaal, Türgis, Walesis, Kataloonias ja Austraalias. Maailmameister selgub hiljemalt 17. novembril maakera kuklapoolel.

MM-sarja üldarvestust juhib Tänak 180 punktiga. Ogier on kogunud 158 ja Neuville 155 punkti, Elfyn Evans (Ford) jääb juba kaugele maha. Tänaku tiitli koefitsient on 1.12, Ogieril 6.00 ja Neuville’il 6.00. Saksamaa rallil on Tänaku võidu koefitsient 1.83.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused