Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: kümme suurimat võitu spordiennustuse ajaloos

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: kümme suurimat võitu spordiennustuse ajaloos

On palju sarnasusi spordile panustamisel ning reaalsel spordiga tegelemisel. Mõistagi on mõlemas oma osa ka õnnel, kuid selleks, et pidevalt võita, saavad määravaks ikkagi oskused.

 

Nagu spordis, on ka spordiennustuse maailmas omad staarid. Mõned neist on olnud tõepoolest õnnega koos, kuid enamasti on saavutatud edu tänu hoolikale analüüsile ning kalkuleeritud riskile.

Siin on 10 läbi aegade suurimat spordiennustuse võitu.

10. Mali koondise uskumatu comeback

Vaid vähesed uskusid, et Mali suudab vältida kaotust Angola vastu 2010. aasta Aafrika meistrivõistlustel. Kui mängu lõpuni jäi 11 minutit, oli Mali 0-4 kaotusseisus ning kõik näis olevat enam kui kindel.

Siiski tundus ühele ambitsioonikale jalkafännile, et ime on veel võimalik ning ta tegi kiirelt £5 panuse normaalaja viigile. Kui 90 minutit täis tiksus, polnud aga skoor karvavõrdki muutunud ning Angola fännid hakkasid juba võitu tähistama.

Siis juhtus aga midagi täiesti uskumatut. Mali lõi lisaminutitel 4 väravat ning tegi sellega teoks ühe meeldejäävaima comebacki jalgpalli ajaloos. Hiljem tähistasid seda tulemust paljud vutisõbrad, kuid kõige õnnelikum oli just see tundmatuks jäänud mängija, kes teenis tänu oma intuitsioonile 5000 naela.

9. Õnnestunud kauglöök õigustas Adrian Haywardi pikaajalist riski

See toimus 2006. aastal, mil Liverpool mängis FA Karika kolmandas ringis Lutoni vastu.

Liverpool juhtis ühe väravaga ning Lutonil polnud mängu viimastel minutitel enam midagi kaotada. Nad võtsid suuri riske ning Lutoni väravavahti võis näha koguni vastaste väljakupoolel mängimas.

Äkitselt sai aga Xabi Alonso oma väljakupoolel palli ning tulistas selle teiselt poolt keskjoont vastaste väravasse. Tema meeldejääv koll tagaski Liverpoolile 5 – 3 võidu.

Liverpooli fännid olid küll hullumas, kuid keegi polnud õnnelikum Adrian Haywardist.

Just selle mehe peas keerles eelmisel aastal mõte, et Xabi Alonso suudab skoorida ka omalt väljakupoolelt. Ta astus viimaks sisse ühte kihlveokontorisse ning tegi sellele 200-naelase panuse. Kuigi hooaja lõpuni oli veel tublisti aega, määrati panusele koefitsient 125 ning kihlveokontor oli enam kui kindel, et nad ei kuule sellest enam kunagi.

Paraku ei pääsenud nad aga mahlasest £25 000 väljamaksest.

8. Gerry McIlroy isalik vaist

Mõistetavatel põhjustel ei tohi sporditähed enda peale panustada. Küll on see aga lubatud nende vanematel.

Gerry McIlroy 15-aastane poeg Rory paistis olevat igati lootustandev golfimängija ning Gerry panustaski 200 naela, et poiss võidab 10 aasta jooksul British Openi. Kihlveokontorid ei pidanud selle tõenäosust küll suuremaks kui üks viiesaja vastu, kuid mees oli endas nii kindel, et ärgitas ka mitmeid sõpru oma eeskuju järgima.

2014. aastal võitis Rory McIlroy British Openi ning kihlveokontor kinnitas, et maksis just välja 100 000 naela tema isale ning 80 000 naela isa sõpradele.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused