Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Jälgi reaalajas milliseid spordiennustusi Eestis tehakse, kui palju panustatakse ja kuidas Sina saad sellest kasu lõigata

📁 Blogi, Coolbet, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Tennis 🕔04.september 2017
Jälgi reaalajas milliseid spordiennustusi Eestis tehakse, kui palju panustatakse ja kuidas Sina saad sellest kasu lõigata

Kas sind on kunagi huvitanud milliseid spordiennustusi teised mängijad teevad ja kui palju mingile spordisündmusele panustatakse?

Eesti spordiennustusportaal Coolbet on välja tulnud mitme huvitava innovatiivse lahendusega, kus igaüks saab reaalajas jälgida milliseid panuseid teised teevad ja kui palju on eesolevatele spordisündmustele panustatud.

 

TEISTE MÄNGIJATE PANUSED

Avades Coolbet spordiennustuse ja vajutades nupule mängijate panused, näed reaalajas tehtavaid spordipanuseid. Spordisündmust millele panus tehti, kui palju panustati ja kui suur on võidu puhul väljamakse. Mängijate panuseid uuendatakse reaalajas iga 15 sekundi tagant.

Põnevaks teeb asja võimalus kopeerida pileteid. Vajutades ükskõik millise tehtud panuse peale saad samasuguse pileti kopeerida ja teha ka ise samasuguse panuse (loomulikult võid panust ka muuta).

Ilmselgelt on panusesedelite hulgas väga palju juhuslikke panuseid, kuid näiteks erinvate mitmikpanuste piletite analüüsimine ja teoreetiline kõrge võidukoefitsient teevad asja väga huvitavaks.

Õigel hetkel peale sattudes võid leida pileti, kus on ennustatud paljude mänguseeriate tulemusi, mille kogukoefitsient võib olla väga suur. Loomulikult võib panusesedel olla koostatud asjatundmatu ennustaja poolt, kuid ei saa välistada et tegu on professionaalse spordiennustajaga, kes tunneb asja.

Viimasel ajal oleme korduvalt näinud, kuidas selliste kõrgete koefitsientidega mitmikpanuste puhul on võidetud kümneid tuhandeid eurosid, hoolimata sellest et panuse suuruseks võis olla vaid 5-50 eurot. Mõtle kui satud peale just sellisele panusesedelile, teed panuse ja see osutub võitjaks? See võimalus on väike, kuid siiski võimalik.

Ahjaa, loomulikult näeb lisaks Eesti mängijate poolt tehtud panustele ka kõigis teistes maades asuvate Coolbet’i klientide tehtud spordipanuseid (peamiselt Soome, Norra, Rootsi).

 

KUI PALJU SPORDISÜNDMUSTELE PANUSTATAKSE?

Lisaks reaalajas tehtavate panuste jälgimisele, saad vaadata ka kui palju on mingile spordisündmusele panuseid rahaliselt kokku tehtud.

Panuste käivet saad vaadata, valides ükskõik millise spordisündmuse, mille ees on € märk. Vajutades € märgile näedki kui palju on panustatud matši tulemusele ja viigile ning kui suur on antud spordisündmustele tehtud panuste summa eurodes.

Coolbet spordiennustuse spordisündmustele tehtud panused eurodes

 

VÕITJAD

Samuti saab reaalajas interaktiivse kaardi pealt vaadata kus ja kuio palju võideti. Vajutades Coolbet keskkonnas nupule võitjad, näed kaardil reaalajas nii spordipanuste kui ka kasiino võite.

Selliseid lisavõimalusi pole mitte just igas spordiennustusportaalis. Vähemalt Eestis pakub selliseid uuenduslikke lahendusi vaid Coolbet. See viib spordiennustuse täiesti uuele tasemele ja muudab panustamise palju huvitavamaks!

Coolbet spordiennustuse ja kasiino võidud reaalajas

Coolbet spordiennustusportaali ülevaadet saad lugeda siit.

📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO