Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Spordiennustuse teejuht algajatele

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Spordiennustuse teejuht algajatele

Enamasti on spordiennustus rohkelt väljakutseid pakkuv hobi, kuid kui seda hästi teha, võib spordile panustamisega ka kõvasti raha teenida.

 

Viimast sõnapaari ei tasuks siiski üle tähtsustada, kui oled alles algaja ning asud tegema oma päris esimesi panuseid internetis.

Lähtudes aastatepikkusest kogemusest spordiennustuse vallas, oleme pannud kokku lühikese juhendmaterjali, mis aitab Sul mõista kõiki alustamiseks vajalikke põhimõtteid ning seda, kuidas panustamine reaalselt käib. Eelkõige katsume anda vastused just esmastele küsimustele, mida Sa oled endale spordipanuseid tehes esitanud.

Sa leiad siit ka kõik nn. “kuldsed reeglid”, mis aitavad täiustada teadmisi spordiennustusest ning võimaldavad Sul sellega ühel heal päeval ka raha teenima hakata. Vältides tüüpilisi vigu spordile panustamisel on võimalik üsna kiiresti tulemusteni jõuda, kaotamata seejuures spordiennustusega kaasnevat põnevust ning jäämata ilma naudingust, mida see erakordselt äge valdkond Sulle pakub.

Me alustame oma spordiennustuse teejuhti koefitsientidest, üldisest panustamise strateegiast ning info kogumisest. See kõik on algajale hädavajalik.

Kõige tähtsam osa selles juhendis on koefitsientide olemuse selgitamine.

Mis on koefitsiendid?

Koefitsiendid on terves spordiennustuse valdkonnas A ja O. Seda tõsiasja ei tohiks kunagi unustada ega märkamata jätta. Põhimõtteliselt tuleb mõista, et oluline pole mitte ühegi üksikpanuse tulemus, vaid just panuse koefitsient, mis määrab tegelikult selle, kas panusel on mõtet (väärtust) või mitte.

Lühidalt öeldes väljendavad koefitsiendid mingit tõenäosust pöördvõrdelises seoses – mida väiksem on sündmuse toimumise tõenäosus, seda kõrgem on koefitsient. Järelikult võib lugeda heaks panuseks seda, kus sündmuse X toimumise tegelik tõenäosus on seda väljendavast koefitsiendist suurem.

Praktikas võib leida väärtust mistahes koefitsientides, olgu siis numbriks 1.15, 5.50 või kasvõi 28.90. Kui Sa hindad sündmuse tõenäosust 90%-le, siis koefitsient 1.15 väljendab Sinu jaoks väärtust (ehkki võrdlemisi väikest). Märksa rohkem väärtust leiavad spordiennustajad aga nendes koefitsientides, mis iseloomustavad ühe osapoole ebasoosingut. Loomulikult ei saa seda aga kunagi enesestmõistetavaks pidada.

Kõik elukutselised spordiennustajad peavad usaldama oma isiklikke hinnanguid, sõltumata sellest, kas tegemist on panustamisega favoriidile või mitte. Kõige tähtsam on panustada ikkagi just nendele koefitsientidele, milles väärtus peitub.

Üsna hea mõte on ka erinevate kihlveokontorite poolt pakutavate koefitsientide võrdlemine, milleks on olemas palju veebitööriistu. Kindlasti soovitame rõhutada, et juhul kui oled juba päris kõva spordiennustaja, pole mingit mõtet panustada koefitsientidega, mis jäävad turu parimatele pakkumistele alla. Sellega annad Sa lihtsalt kihveokontoritele raha ära. Coolbeti parimad igapäevased koefitsiendid leiad hõlpsalt meie eripakkumiste lehelt.

Vali panustamise strateegia

Spordiennustuses heade tulemusteni jõudmine nõuab nii aega kui tõsist jõupingutust.

Ainuüksi sporti puudutava üleküllusliku info sorteerimine võtab tänapäeval tunde, jättes seejuures arvestamata aja, mis kulub vahetule mängude jälgimisele. Veelgi enam – tänaste telelepingute tõttu toimuvad mängud sageli kas samal ajal või võrdlemisi lühikese ajavahemiku jooksul, mistõttu pole kõikide (ega isegi suurema osa) mängude vahetu jälgimine ka kõige parema tahtmise korral lihtsalt võimalik.

See kõik viitab sellele, et igal tegusal spordiennustajal oleks soovitav omad kindlad mängud välja valida ning ühele konkreetsele spordialale spetsialiseeruda. Võid minna teemaga veelgi enam süvitsi ning laskuda lausa liigade või võistkondade tasemele. Mitte ühelgi spordisõbral pole piisavalt aega, et end kõikide aladega kurssi viia, seega piisab täiesti ühe või kahe liiga perfektsest tundmaõppimisest. Pärast spetsialiseerumist on palju lihtsam teadlikult panustada ning vältida rutakaid või läbimõtlemata otsuseid. Nii ei mõju näiteks muudatused võistkondade koosseisudes jms. Sulle enam nii pimestavalt kui varem.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused