Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Spordiennustuse riskivabad panused ja tasuta panused – Millega on tegu?

📁 Blogi, Tasuta panused 🕔25.märts 2020
Spordiennustuse riskivabad panused ja tasuta panused – Millega on tegu?

Kõik kihlveokontorid pakuvad oma klientidele lisahüvesi läbi oma kampaaniate. Tihtipeale pakutakse spordiennustajatele just tasuta- ja riskivabu panuseid.

MIS ON VAHET TASUTA PANUSEL JA RISKIVABAL PANUSEL?

Riskivabade panuste näol on tegemist kihlveokontori poolse eripakkumisega, mida kasutades tuleb panustada oma rahaga, aga kaotuse korral tagastakse Sinu panuse summa pärisrahas. Tasuta panuse puhul ei pea oma raha üldse “mängu panema” vaid tuleb lihtsalt panustades ära märkida “tasuta panus lahter.”

MIKS NEID KASUTADA?

Kuna spordiennustuste tegemisel on tähtis just mängurõõm siis need panused aitavad seda pikendada. Parimal juhul võidad endale raha või boonuse ning halvimal juhul ei võida ega kaota midagi kuid saad vähemalt elamuse.

Mõned lehed maksavad kõik riskivabade ja tasuta panuste võidud välja pärisrahas ning teised boonusena – see on kindlasti ära märgitud ka pakkumise reeglites. Üldjuhul jääb “boonusvõitude” läbimängimistingimus Eesti kihlveokontorites 1 kuni 3-kordseks.

KUIDAS SAADA TASUTA JA RISKIVABU PANUSEID?

Tänapäeval on muutunud kihlveokontoritel populaarseks just riskivabade panuste jagamine, kuid vahel harva antakse ka tasuta panused. Enamasti jagatakse mõlemat tüüpi panuseid läbi kampaaniate, milles pead tegema kas sissemakse boonuskoodiga või panustama teatud spordisündmustele.

Eesti kihlveokontoritest leiab kõige rohkem riskivabade panuste kampaaniaid Optibet’is ja Betsafe’is ning enim tasuta panuseid Olybet’is.

Parimad spordiennustuse boonused leiad meie boonuspakkumiste lehelt.