Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Spordiennustuse strateegiad – kuidas need töötavad?

📁 Blogi 🕔01.jaanuar 2021
Spordiennustuse strateegiad – kuidas need töötavad?

Selles artiklis seletame lahti viis väga levinud spordiennustuse strateegiat ning toome välja nende plussid ja miinused.

SPORDIENNUSTUSE STRATEEGIAD

Panustamise strateegiad või panustamise süsteemid annavad spordipanustajale täpsed juhised, kuidas teenida võimalikult suuri võite ning kuidas minimaliseerida kaotusi. Strateegiad töötavad erinevalt, mõnede puhul tuleb võites panuseid suurendada, teiste puhul tuleb kaotades panuseid vähendada.

PANUSTA KÕIK

Enne panustamist tuleb luua reeglid, mitu panust teed ning milliste koefitsiendiga ning jõudes eesmärgini tuleb panustamine lõpetada. Näide: Alustad 10 euroga ja kavatsed teha 10 panust, mille koefitsient on ~2. Õnnelikul juhul, kui suudad võita 10 panust järjest saab Sinu €10-st ~€10000. “Panusta kõik” näol on tegemist väga riskantse strateegiga, kuna enamasti kaotad oma esialgse investeeringu kuid võidu korral on kasum väga suur.

MARTINGALE SÜSTEEM

Tegemist on väga lihtsa strateegiaga – Iga kord kui kaotad tuleb oma panus duubeldada, nii et panuse võit tooks tagasi Sinu eelnevad kaotused ja Sinu esimese panusega võrdse kasumi. Näide: Alustad €10 panusega ning duubeldad seda iga kord kuni võidad (€10, €20, jne.) Jõudes juba viienda panuseni riskid €160-ga. Paljud mängijad arvavad, et tegu on süsteemiga, millega pole võimalik kaotada, kui sul on piisavalt raha. Arvesse tasub võtta järgnevat: Duubeldades panuseid lähevad panused kiirelt väga suureks ning kõigil kihlveokontoritel ja kasiinodel on maksimaalsed panused, mis tähendab, et suure ebaõnne korral lähevad summad nii suureks, et keegi ei võta vastu vajaliku suurusega panuseid.

FIKSEERITUD PANUSEGA PANUSTAMINE

Süsteemi järgi pead panustama iga kord sama palju kindla koefitsiendiga. Strateegia on ajajooksul kaotav, kuna raha söövad ära kihlveokontori marginaalid, kuid lõbu pärast panustamisel jätkub raha pikemalt.

PROPORTSIONAALNE PANUSTAMINE

Tegemist on strateegiaga, mida kasutavad enamik võitvaid spordipanustajaid. Süsteemi järgi tuleb panustada teatud protsent oma kogu spordiennustuse “bankrollist”. Võidu korral panused suurenevad ning kaotuse korral panusel vähenevad. Näide: Sinu algsaldo on €1000 ning kavatsed teha panuseid, mis on 10% Sinu saldost. Esimene panus oleks €100 ning võidu korral tõuseks saldo €1100 peale. Järgnev panus oleks sel juhul €110.

FIBONACCI JADA

Selle metoodika puhul suurendatakse panuseid Fibonacci jada järgi: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144. Definitsiooni järgi on Fibonacci jada esimesed kaks numbrit kas 1 ja 1 või 0 ja 1. Olenevalt valitud algusest on järgnev number eelneva kahe numbri summa.

Näide: Esimene panus on €10 või 1 osak ja sa kaotad. Teine panus on taas €10 ja kaotas taas. Sel juhul tuleb kolmas panus, mis on €20 ehk 2 osakut. Võidu korral liigud tagasi algusesse ehk panustad ühe osaku, kuid kaotuse korral liigud järgnevale astmele ehk panustad 3 osakut. Tegemist on sarnase süsteemiga nagu Martingale, kuid kaotused ja võidud toimuvad aeglasemalt.

Juhul, kui on tekkinud huvi mõnda strateegiat proovida, siis soovitame seda teha esmalt boonustega. Parimad Eesti spordiennustuse boonused leiad siit.

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused