Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Spordiennustus algajatele – nipid kuidas ja millele panustada

📁 Blogi, Inglise Premier League, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Tennis 🕔31.märts 2021
Spordiennustus algajatele – nipid kuidas ja millele panustada

Pealtnäha on spordiennustuses võita kerge, kuid tegelikkuses on asi palju keerulisem kui näib. Siin artiklis anname mõned nipid.

SPORDIENNUSTUS ALGAJATELE

Kui oled üks neist tugitoolifännidest, kes tahab oma teadmised rahaks teha tasub esmalt lugeda seda artiklit.

PANUSETURUD JA KOEFITSIENDID

Kõige tähtsam on aru saada panuseturgudest ja koefitsientidest, millele panustad.

Kindlasti on sul oma spordiala ja spordiliiga, mida jälgid kõige rohkem ja enamasti on ka sul arusaam enamus mängude kohta, kes peaks võitma. Tegelikult tuleb mõelda koefitsientide ja võimaluste peale.

Näiteks on kerge mõelda, et Manchester United võidab Premier Leagues mõne tabelilõpus asuva meeskonna vastu. Aga kui €100 panus toob sisse ainult €10 kasumit, siis tasub kaaluda, kas see €10 on väärt €100 suurust riski? Pigem tasub vaadata, kui näiteks kaks tugevalt klubi kohtuvad ja üks neist on olnud “alavormis” ja tänu sellele on nende koefitsient naeruväärselt suur.

Hea näide samal teemal on Manchester United, kellel on tihti probleeme väiksemate meeskondade umbkaitse lahtimuukimisega. Samas peale mitut halba mängu väikeste meeskondade vastu teevad tihti võitva tulemuse tugevate vastu. Just eelmisel kuul võitsid nad 7.00 koefitsiendiga 2-0 mängu Manchester City vastu. Manchester United’i fännina võib öelda, et selline asi kordub aastast aastasse.

JÄÄ OMA LIISTUDE JUURDE

Sisenedes oma spordiennustuse kontole leiad lõpmatult palju erinevaid võimalusi panustamiseks, alustades jalgpalliga, lõpetades E-spordi ja poliitikaga. Põhimõtteliselt on võimalik panustada kõigele, millele suudad mõelda, aga tark ennustaja panustab sündmustele, millega nad on kursis.

Kui oled elupõline UFC fänn ja tead võitlejaid, kuidas nende stiilid omavahel kokku sobivad ja kust nende eelnevate matšide kohta infot saada, siis tasub panustada just sellele.

Kindlasti ei tasu panustada spordisündmustele, millest sa midagi ei tea. Vaadates sporti TV-st ja panustades lihtsalt sellepärast, et mäng on toimumas on väga kerge viis raha kaotamiseks ja sellest tasub hoiduda.

HALDA OMA RAHA

Nagu ka elus on spordiennustuses rahaga ümberkäimine üks suurimaid faktoreid, mis eristab võitjaid kaotajatest.

Spordipanustamisega alustades tuleks luua omale strateegia, mille järgi panustad ja enda raha haldad. Erinevatest strateegiatest saad lugeda siit.

Alustades €100 sissemaksega ja tehes kohe alustuseks näiteks €30 või €50 panuse saab ebaõnne korral Sinu raha kiirelt otsa. Pigem tasuks alustada €5 – €10 panustega, et ebaõnne korral jätkuks raha kauemaks.

Kindlasti tasub spordiennustus teekonda alustada uue kliendi boonustega. Suurepärased pakkumised leiad siit.

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.