Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Mis on spordiennustuse livebet ja miks see on nii populaarne?

📁 Blogi, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall 🕔25.märts 2020
Mis on spordiennustuse livebet ja miks see on nii populaarne?

Livebet annab suurepärase võimaluse teha panuseid mängule, mille otseülekannet parajasti vaatad. Kui oled mängu olemusest aimu saanud on ka kergem panustada.

KUIDAS LIVEBETTIMINE TÖÖTAB?

Enne mängu algust on kihlveokontoril mängu jaoks loodud koefitsiendid. Kui mäng algab liigub see tavalisest spordiennustusest livebet’i ja nüüd hakkavad koefitsiendid muutuma selle järgi, mis mängus toimub. Näiteks favoriit jääb kaotusseisu, siis nende võiduvõimalus väheneb ja nende võidukoefitsient suureneb ja autsaideri puhul vastupidiselt.

Tasub tähele panna, et näiteks väravad ja korvid ei ole ainukesed asjad, mis koefitsiente mõjutavad. Iga pisem detail nagu näiteks palli väljaminek, nurgalöögid, vead jne. mõjutavad koefitsiente. Kui mängus juhtub midagi tähtsat, lähevad koefitsiendid mõneks sekundiks lukku, kuni neid uuendatakse. Tähtsad sündmused on enamasti jalgpallis ja jäähokis löödud väravad ning muu samaväärne.

Igal kihlveokontoril on oma arvuti algoritm, mis uuendab automaatselt koefitsiente mängus toimuva põhjal. Seega tasub isegi livebetis panustades vaadata koefitsente mitme erineva spordiennustuse lehelt.

LIVEBET’I EELISED

Kõige suurem pluss livebet’i puhul on, et saad enne oma panuse tegemist vaadata mängu ning võid saada aimduse kuhu suunas mäng liigub.

Lisanduvad ka uued panustamisvõimalused. Kes lööb järgmise värava? Kes saab järgmise kollase kaardi? Kes teenib järgmise nurgalöögi? Kes võidab tennises järgmise punkti jpm.

Panustajal tekib ka võimalus panna vastupidine panus. Olles panustanud meeskonnale A, aga nad jäävad väravaga taha ja saavad lisaks veel punase kaardi. Nüüd on võimalus panustada meeskonnale B ja teenida tagasi kaotused, mis on meeskond A peale panustamisest tulemas.

LIVEBET EESTI KIHLVEOKONTORITES

Kõigis Eesti kihlveokontorites on olemas ka livebet. Olenevalt lehest sõltub, mis mänge Livebet’is pakutakse, kuid kõige tähtsamate liigade mängud leiab neist kõigist.

Eesti spordiennustuse parimad boonused leiad siit.