Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Modernse spordiajaloo suurimad tähed ja kangelased

📁 Blogi 🕔18.veebruar 2021
Modernse spordiajaloo suurimad tähed ja kangelased

Millised omadused muudavad kellegi spordi kangelaseks või täheks? Selles artiklis tutvume suurimate tähtedega spordi lähiajaloos.

SPORDITÄHED JA KANGELASED

Mõned sportlased saavad kangelaseks alles peale oma karjääri lõppu, kuna teevad midagi sellist, mida ei ootaks inimeselt, kelle enda elu on väga heal järjel. Mõnedel sportlastel on unikaalne talent, mis jääb silma isegi siis, kui sa sellest spordialast midagi ei tea ja nad kasutavad oma tuntust teiste aitamiseks. Leidub ka inspireerivaid sportlased, kelle puhul erakordne talent ja töövõime näitavad tavainimestele ja ka teistele sportlastele, et kõik on võimalik.

Pat Tillman

Pärast 11. septemberi rünnakut lõpetas mees oma All-Pro NFL karjääri, et astuda USA armeesse ning läks peagi sõtta Afganistaani. Mees suri aastal 2004. 27 aastaselt. Tema NFL’i meeskonna The Cardinals kodustaadioni juurest leiab tema auks püstitatud ausamba.

Kobe Bryant

Bryant on Los Angeles Lakersi ajaloo suurim täht, kes võitis Lakersile 5 NBA meistritiitlit. Oma karjääri jooksul võitis mees mitmeid Parima mängija auhindu ja oli 18-kordne NBA All-star.

Peale korvpalli karjääri lõppu tegi mees filmi oma lemmikspordialast “Dear Basketball” millega võitis ka Oscari. Ta osales ka arvukates heategevusorganisatsioonides ja pühendus filantroopilisele tööle.

2020. aasta 26. jaanuaril saabus pommuudis, et enamiku tänapäeva NBA mängijate inspiratsioon on hukkunud helikopteri õnnetuses. Lisaks Kobe’le hukkus ka tema tütar ja kõik helikopteris viibinud.

LeBron James

King James on võitnud neli NBA tiitlit ja kolm MVP auhinda. Ta on ka kolmekordne NBA finaali MVP. Ta viis oma meeskonnad kaheksale järjestikusele NBA finaalturniirile aastatel 2011-18. Peale korvpalli ikooni Kobe Bryant’i surma vedas Lebron Los Angeles Lakers’i esimesele NBA tiitlile üle pika aja.

James on platsist väljapool toetanud paljusi heategevusi. 2015. aastal kuulutas Lebron välja partnerluse LeBron Jamesi fondi ja Akroni ülikooli vahel, et pakkuda kolledži stipendiume kuni 2300 lapsele.

Lionel Messi

Jalgpalliväljakul peetakse Messi’it jalgpalli ajaloo talendikamaks mängijaks. Argentiina staar on võitnud 6 Ballon d’Or ehk maailma parima mängija auhinda, mis on 1 rohkem, kui teisel kohal olev Portugali supertäht Cristiano Ronaldo.

Jalgpalliväljakust eemal on Messi Unicefi “Goodwill” saadik. Ta juhib tähelepanu HIVi ennetamise, hariduse ja puuetega laste sotsiaalse kaasamisele.

Alexander Ovechkin

Kui mõni spordirekord arvati olevat langematu, on see Wayne Gretzky NHL-i rekord 894 väravat. Kuid Ovi uisutab tugevalt suure märgi järel.

Washington Capitali ründaja on oma NHL-i karjääri jooksul teinud kaheksa 50-väravaliseks hooaaega ning hetkel on ta 700 karjäärivärava äärel ja NHL’i rekordi tempos.

Tom Brady

Isegi Ameerika jalgpallist võõras Eestis teavad seda nime ilmselt enamik. Teda peetakse NFL ajaloo parimaks ning ta on võitnud 7 Super Bowl’i. Brady omab kõiki NFL play-off’i Quarterback rekordeid. Tema juures on huvitav see, et algselt temas väga palju talenti vist ei nähtud, kuna tegu on NFL Drafti 199. valikuga.

Serena Williams

Läbi naiste tennise ajaloo on vaid üks naine võitnud rohkem Suure Slämmi tiitleid kui Williams, Margaret Court (24). Williams on on esimese 38 eluaastaga võitnud 23 tiitlit ja tema karjäär jätkub siiani.

Tiger Woods 

Mida Williams on teinud tennises, teeb Woods golfis. Tema võit 2019 aasta Mastersil on 15. suurturniiri võit, mis on ainult vähem kui Jack Nicklaus. Woods on võitnud rekordilised 82 PGA Tour turniiri.

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.