Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

“Su nägu kõlab tuttavalt” superfinaali €10 tasuta ennustus Coolbetis

📁 Coolbet 🕔08.detsember 2018
“Su nägu kõlab tuttavalt” superfinaali €10 tasuta ennustus Coolbetis

Pühapäeva õhtul toimub “Su nägu kõlab tuttavalt” kuldse hooaja superfinaal. Suurepärase hooaja lõpetuseks annab Coolbet uutele klientidele €10 tasuta ennustuse.

 

ENNUSTA SNKT VÕITJAT TASUTA €10 ENNUSTUSEGA

Kõik uued Coolbet’i kliendid, kes registreerivad konto ajavahemikus 07.12.2018 – 09.12.2018 kell 19:00 saavad €10 tasuta ennustuse SNKT finaaliks.

Tasuta panuse saamiseks ava Coolbet ja registreeri endale tasuta konto.

€10 tasuta panuse kasutamiseks vali sport ja klikka vasakult menüüst “TASUTA PANUS” ning seal saad teha oma ennustuse. Ennustust on võimalik teha kuni Superfinaali alguseni, ehk pühapäeval kella 19:30-ni.

“SU NÄGU KÕLAB TUTTAVALT” SUPERFINAALI KOEFITSIENDID COOLBETIS

  • Ott Lepland – 1.40
  • Saara Kadak – 5.00
  • Lauri Liiv – 11.00
  • Nele-Liis Vaiksoo – 11.00

Lisaks finalistidele astuvad oma esitustega üles ka teised kuldse hooaja osalised, Liis Lemsalu, Sepo Seeman, Marta Laan ja Tanel Padar.

Tasuta Panuse võidu korral makstakse võit välja boonusena, mis tuleb spordiennustuses läbi mängida 1 kordselt, min koefitsiendiga 1.70 enne kui see muutub pärisrahaks.

📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Alternatiivse boonusena on võimalik valida omale iganädalased tasuta panused. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO