Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Sinjavski: kui Vassiljev sind näeb, siis ta ka söödab

📁 Spordiuudised 🕔05.september 2019
Sinjavski: kui Vassiljev sind näeb, siis ta ka söödab

Euroopa liigas Frankfurdi staadioni iluväravaga vaigistanud ning tänavuse aastaga Eesti A-koondisesse tõusnud Vlasi Sinjavski rääkis saates “Balaball” selle sama värava löömisega kaasnenud emotsioonidest, näiteks sellest, miks ta oma tabamusi üldjuhul väga ülevoolavalt ei tähista.

 

Ühtlasi selgus saatest, et kui Narvas sündinud, ent vahepeal Tallinnas Legioni ja Puuma eest mänginud Sinjavski 2015. aasta suvel Transi eest Premium liigas debüteeris, sai ta lepingu sõlmimise järel igakuiselt vaid 150 eurot. “No see ei olnud päris nagu leping, pigem stipendium,” meenutas Sinjavski profikarjääri esimesi samme.

Puuma-aegadest on Sinjavskil aga meeles mäng, millel on kindel koht Eesti jalgpallifolklooris. Nimelt otsustas Puuma väravavaht Vitas Mališauskas kohtumises Vändra Vaprusega pärast tema selja taha löödud viiendat palli, et talle aitab, ning kõndis kaaslastele ütlemata väljakult lihtsalt minema. “Mängisime palli keskelt lahti, keegi andis tagasisöödu ja avastas, et väravavahti polegi. Aga seal seisis juba Rameš, kes püüdis palli lihtsalt sülle,” meenutas Sinjavski kaitsja Rameš Mamedovi improviseeritud tõrjet, mis lõppes otse loomulikult punase kaardi ja penalti määramisega.

Transis veedetud poole hooaja järel siirdus Sinjavski Nõmme Kaljusse, kuid seal nappis tal mänguaega ja ta palus ise võimalust minna laenule Viljandi Tuleviku ridadesse. Kaljule naasmise järel hakkas tal jooksma kolmeaastase lepingu viimane aasta, kuid reeglite järgi võib mängija kuus kuud enne selle lõppu juba teiste klubidega läbirääkimisi pidada. Sinjavskist huvitus Flora ning ääreründaja koliski poole hooaja pealt nende ridadesse, kuna Kalju ja Flora jõudsid omavahel kompensatsioonis kokkuleppele.

“Kaljus suhtuti minusse hästi. Aga treener mind justkui ei märganud. See muidugi on normaalne, juhtub, aga ma lihtsalt ei klappinud kuidagi tema jalgpalliga. Mina tahtsn äärelt vastaseid ette võtta, tema nõudis palli edasisöötmist…” kirjeldas Sinjavski.

Eesti koondis jätkab EM-valikmängudega juba sel reedel, kui külla tuleb Valgevene. Eesti võidu koefitsient on 3.40, viigi oma 3.05 ja Valgevene oma 2.45.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused