Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Alexis Sanchez ei kahetse Manchester Unitediga liitumist

📁 Spordiuudised 🕔04.september 2019
Alexis Sanchez ei kahetse Manchester Unitediga liitumist

Üleminekuakna viimastel päevadel Milano Interi mängijaks saanud Alexis Sanchez (30) ei kahetse Manchester Unitedis veedetud aega.

 

Sanchez liitus Unitediga 2018. aasta jaanuaris Arsenalist ja temalt oodati palju, kuid selles kujunes üks lähiajaloo õnnetumaid diile. Vigastused ja alavorm tõid ründajalt 45 mänguga vaid viis väravat, samal ajal maksis United talle erakordset palka. Nüüd saadeti mees Interisse laenule.

“Olen väga õnnelik, et Manchester Unitedisse läksin. Olen seda alati öelnud,” rääkis Sanchez BBC-le. “Nad on Inglismaal kõige rohkem võitnud. Kui läksin Arsenali, oli kõik fantastiline, olin seal õnnelik, aga United üritas tol hetkel taas jalgu alla saada. Nad ostsid mängijaid, et midagi võita. Tahtsin liituda ja kõik tiitlid võita. Ma ei kahetse seda otsust.”

Sanchez kuulus Unitedis Jose Mourinho ja Ole Gunnar Solskjaeri käe all algkoosseisu vaid 31 korral 77 võimalikust. “Olin õnnelik, aga ütlen sõpradele alati, et tahan mängida. Kui nad mul mängida lasevad, annan endast parima. Vahel mängisin [Unitedis] 60 minutit ja siis järgmises matšis üldse mitte – ja ma ei saanud aru, miks.”

Milano Interi ründaja Mauro Icardi (26) esindab algaval hooajal laenulepingu alusel Prantsusmaa hiidu PSG-d.

Inter andis argentiinlasele juba juunis mõista, et on aeg uut klubi otsima asuda, kuid kõigile osapooltele sobiva lahenduseni jõudmiseks kulus terve suvi ja ametlikuks sai diil alles üleminekuakna viimasel tunnil. PSG maksab aastase laenu eest 5 miljonit eurot, järgmisel suvel on neil võimalus Icardi 65 miljoni eest välja osta. Samas pikendas mängija Interiga lepingut 2022. aastani.

“Tahaksin tänada PSG-d minu suhtes üles näidatud kindluse eest,” teatas Icardi pressiteate vahendusel. “Annan endast maksimumi, et uus meeskond kõigis sarjades võimalikult kaugele aidata. PSG-st on saanud rahvusvahelise jalgpalli absoluutne tipp ja olen kindel, et suudame koos edasi sammuda.”

Icardi on Itaalia kõrgliigas löönud 219 mänguga 121 väravat, kuid läks Interiga lootusetult tülli veebruaris, kuid talt kaptenipael ära võeti. Seepeale jäi ta kuueks nädalaks jalgpalliväljakutelt eemale, viidates põlvevigastusele, mida Interi tohtrid tuvastada ei suutnud.

Eesti võidu koefitsient on 3.20, Valgevenel 2.37.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused