Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

United’i legend Wayne Rooney julgustab klubi noortesse panustama

📁 Spordiuudised 🕔12.juuni 2019
United’i legend Wayne Rooney julgustab klubi noortesse panustama

Manchester Unitedi legendi Wayne Rooney arvates peaks endine koduklubi vaatama pigem noorte mängijate poole, kes tahavad ennast tõestada.


 

Rooney, kes on ajalukku kirjutatud Unitedi kõigi aegade parima väravalööjana, kolis ka ise Manchesteri vaevu täisealisena. Nüüd julgustab ta endist tiimikaaslast ja nüüdset peatreenerit Ole Gunnar Solskjaeri sama teed käima, mitte tegelema vaid kogenud mängijate jahtimisega. Kõigi eelduste kohaselt ootab Old Traffordil ees aktiivne suvi ja esimene täiendus on juba tehtud – Swanseast soetati 21-aastane äär Daniel James.

“Ole jaoks on minu arvates kõige olulisem see, et ta saaks koosseisu kokku panna,” analüüsis Rooney BBC Radio Five Live’ile. “Ma ei usu, et üks-kaks mängijat, kes maksavad üle 100 miljoni naela, teeksid olukorda paremaks. Minu arvates tuleks sisse tuua viis-kuus mängijat, kellel on potentsiaali saada parimaks, kelle ümber saaks siis meeskonda ehitada.”

“Muidugi saaks osta Ronaldo, Sergio Ramose, Messi, või kasvõi Gareth Bale’i, see kõik läheks kokku maksma 350 miljonit naela, aga mis siis edasi saab? Kaks aastat Ronaldot, paar aastat Ramost ja raha on raisus.”

Rooney ise mängis Unitedis aastatel 2004-2017 kokku üle 550 mängu ja lõi üle 250 värava. Enne ja pärast esindas ta põgusalt Evertoni, viimased poolteist aastat aga MLS-is D.C. Unitedit.

Rooney tänavu USA-s parimaks väravakütiks tulemise koefitsient on 34.00, samas Zlatan Ibrahimovicil vaid 5.50.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused