Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Ragnar Klavan kaalus koondisekarjääri lõpetamist

📁 Spordiuudised 🕔04.september 2019
Ragnar Klavan kaalus koondisekarjääri lõpetamist

Üle pika aja taas Eesti koondisega liitunud kapten Ragnar Klavan andis enne EM-valikmänge ajakirjanikele intervjuu, kus analüüsis pikemalt oma hetkeseisu.

 

“Vorm on Nike ja tervis on hea,” alustas Klavan intervjuud lõbusalt. “Kui hea ei oleks, siis ma hetkel siin ei oleks. Praegu on kõik hästi, ilma probleemideta.”

Ta tunnistas ausalt, et suvel kaalus ta mõtet koondisekarjäär lõpetada. “Kindlasti käis läbi, aga ainult vigastuste võtmes. Kui need probleemid ei oleks lahenenud sellisel määral nagu praegu, siis oleks ma kindlasti kaalunud koondisesse mittetulemist. Kaks koondisemängu tähendab taastumise suhtes lisakoormust ja võib-olla poleks saanud järgmiseid mänge klubi eest pidada. Praegusel hetkel on kõik hästi ja võtan päev korraga, sellises vanuses peab nii edasi liikuma. Vaadates seda, kuidas keha on taastunud ja vaadates eelmist osa karjäärist, siis tundub ja loodan, et see oli ühekordne fenomen. Samas ei saa mingeid ennustusi teha.”

Praegu on 33-aastasel keskkaitsjal tervis aga suurepärases korras ja tema karjäär Euroopa tippliigades võib veel aastaid kesta. “Võimalik! Praegu on tõesti keha hästi taastunud ja hommikuti voodist üles tõustes ei valutagi,” imestas Klavan. “Voodist üles tõusmine on minu kui sportlase puhul indikaatoriks – kas läheb esimesed 10-15 minutit enne kui liikuma saan või mitte. Praegusel hetkel on mul kõik hästi.”

Klavan usub, et tema krooniliste vigastuste juured peituvad kõvades väljakutes. “See Achilleuse probleem sai alguse Liverpooliga Ameerikas ettevalmistusest. Seal olid väljakud väga kõvad ja samamoodi olid ka Sardiinias. See süvendas seda probleemi ja kui hakkab ühest kohast natuke kärisema, siis hakkad ennast natuke teistmoodi hoidma.”

Eesti võidu koefitsient on 3.20, Valgevenel 2.37.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused