Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Osale Unibeti jalgpalli ja tennise ennustusvõistlusel – auhinnafond €50 000

📁 Ennustusmängud, Jalgpall, Tennis, Unibet 🕔30.mai 2018
Osale Unibeti jalgpalli ja tennise ennustusvõistlusel – auhinnafond €50 000

Mis juhtub, kui pallid pannakse mängu nii Prantsusmaa Lahtistel tennises kui ka rahvusvahelistel areenidel jalgpalli sõpruskohtumistel? Tulemuseks on korralikud €50 000, mis jagatakse ära Unibeti osavaimate ennustajate vahel.

 

KRABA ENDA OSA €50 000 EUROSEST AUHINNAFONDIST

Unibet korraldab ajavahemikus 28. mai kuni 10. juuni ennustusvõistluse, kus teenib edetabelipunkte ennustades nii Prantsusmaa lahtisele tennises kui ka samas ajavahemikus toimuvatele jalgpalli sõpruskohtumistele. Parimate ennustajate vahel jagatakse ära €50 000!

Võistlusel osalemiseks ava Unibet, klikka pakkumised ning liitu kampaaniga “€50 000 ennustusvõistlus“.

Ennustusvõistlusel punktide teenimiseks tee Prantsusmaa lahtistele meistrivõistlustele või jalgpalli sõpruskohtumistele live- või mängueelseid ennustusi (miinimumkoefitsiendiga 1.40). Edetabelis arvestatakse ainult võitnud ennustusi.

P.S! Kui soovid teenida topeltpunkte, tee oma ennustused mobiiltelefonis. Kõik mobiilis tehtud võitvad ennustused annavad sulle edetabelis topeltpunktid!

Sinu kampaania punktisummat mõjutavad ainult võidu toonud ennustused, mille ennustussedelil on vähemalt koefitsient 1.40.

Selles kampaanias võivad osaleda vaid komboennustused, mis koosnevad ainult Prantsuse lahtiste meistrivõistluste ja / või rahvusvahelise sõpruskohtumiste ennustustest.

Täpsemad kampaania tingimused leiad Unibetist pakkumiste sektsioonist, avades pakkumise “€50 000 ennustusvõistlus”

📣 

Unibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €50. Esimese kuni €10 panuse saad mobiilis teha riskivabalt. Lisaks saad 5 tasuta keerutust kasiinomängus Starburst.

REGISTREERI UNIBET KONTO