Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Meistrite Liiga Fantasy Sports €46000 turniir Pafis

📁 Jalgpall, OlyBet 🕔02.veebruar 2023
Meistrite Liiga Fantasy Sports €46000 turniir Pafis

Paf mänguportaalis saad osaleda 46 000 eurose auhinnafondiga Meistrite Liiga Fantasy Sports turniiril.

MEISTRITE LIIGA FANTASY SPORTS

Fantasy turniiril osalemiseks ava Paf mänguportaal, vali vasakult menüüst Sport -> Fantasy Sport ja UEFA Champions League Knockout Game.

Vastavalt oma rahakotile on sul võimalik osaleda Meistrite Liiga Fantasy turniiridel. Valikus on kahe erineva sisseostuga turniiri. Soovi korral võid loomulikult osaleda mõlemal turniiril.

SisseostGaranteeritud auhinnafond
€5.75€28 750
€23€46 000

Meistrite Liiga Fantasy turniirid algavad 14. veebruaril ja kestavad kuni 10. juunini, kui mängitakse Meistrite Liiga 2023 finaal. Kokku on Fantasy turniiril 7 vooru.

Turniiridel on Sinu eesmärgiks koostada meeskonnad Meistrite Liigas mängivatest mängijatest ja teenida nendega punkte. Punkte teenid positiivsete tegevustega nagu väravad ja väravasöödud. Mängijad, kes teenivad kõige rohkem punkte turniiri lõpuks jagavad auhinnarahad.

Samas Meistrite Liiga Fantasy turniirist saad soovi korral osa võtta ka Olybet’is, valides Olybeti lehel Fantasy Sports.

Meistrite Liiga Knockout Game Fantasy turniirist saab osa võtta kuni 14. veebruari kella 22:00-ni 2023.

PAF KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED PAF KLIENDID SAAVAD ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL KONTOLE 100 PÄRISRAHA VÕITUDEGA TASUTA SPINNI MÄNGUS BOOK OF DEAD.

REGISTREERI PAF KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.