Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Olybet’i 11. sünnipäev – uue kliendi superboonus

📁 OlyBet 🕔30.jaanuar 2021
Olybet’i 11. sünnipäev – uue kliendi superboonus

Olybet on saamas 11. aastaseks ning selle puhul ootab veebruari lõpuni uusi kliente suurepärane tervituspakkumine.

 

OLYBET SÜNNIPÄEV

Uue kliendi tervituspakkumises osalemiseks registreeri tasuta Olybet’i konto. Registreerimisel sisesta sooduskood BET11

Olles konto boonuskoodiga registreerinud tuleb teha oma kontole €11 sissemakse ning seejärel lisab Olybet €11 spordiboonuse. Sissemakse ja boonusraha tuleb läbi mängida 1 kordselt spordiennustuses, pre-match või live üksikpanustega, mille koefitsient on vähemalt 1.60.

Peale läbimängimisnõude täitmist lisandub kontole koheselt €11 kasiino boonus, mis tuleb samuti läbi mängida vaid ühe kordselt slotimängudes ning see muutub pärisrahaks. Seejärel lisandub mängija kontole 11 tasuta keerutust mängus Book of Ra Deluxe.

Lisaks on võimalik saada $11 turniiridollarit Olybet’i pokkeritoas. Dollarite saamiseks tuleb alla laadida Olybeti pokker ja sisse logida oma Olybet’i kontoga ning luua endale pokkerialias. Seejärel lisab Olybet Sinu pokkerikontole $11 turniiridollarit 2 tööpäeva jooksul. Turniiridollaritega saad mängida vabalt valitud pokkeriturniire, ning võidud makstakse välja pärisrahas.

Kampaania kehtib kuni 28.02.2021. Kasiinoboonusega on lubatud vaid panused vahemikus €0.1 – €5.00. Täpsete reeglitega saab tutvuda Olybet’i kodulehel.

 

OLYBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED OLYBET’I KLIENDID SAAVAD €100 SPORDIBOONUSE. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI OLYBET KONTO