Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Hullumaja Boonus uutele spordiennustajatele Olybetis

📁 Jalgpall, OlyBet 🕔07.märts 2018
Hullumaja Boonus uutele spordiennustajatele Olybetis

Kui oled spordifänn, siis miks mitte proovida Olybeti? Lisaks spordiennustamisele pakub Olybet enda spordifännidest klientidele võimaluse vaadata Olybeti spordiennustusportaalis üle 7000 spordi otseülekande aastas.

 

VÕTA HULLUMAJA BOONUS

Olybet pakub uutele liitujatele Hullumaja boonust. Miks see on hullumaja boonus? Kui liitud Olybetiga ja teed €5 sissemakse, saad €20 boonusraha lisaks. Boonuse pead läbi mängima vaid 1 kordselt, kusjuures enda esialgset sissemakset sa läbi mängima ei pea!

Hullumaja boonuse saamiseks registreeri Olybeti konto, aktiveeri hullumaja kampaania ning tee €5 sissemakse.

 

 

Mõne minuti jooksul peale esimese sissemakse tegemist konventeerub sinu sissemakstud raha €25 spordiennustuse boonusrahaks. Peale €20 panustamist muutub järelejäänud boonus mõne minuti jooksul pärisrahaks.

Esimene sissemakse, mis on tehtud skrill kaudu, kampaanias ei osale. Arvesse lähevad vaid panused, mis on tehtud sektsioonis “sport” ja mille minimaalne koefitsient on 1.60.

📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €10 tasuta spordiennustuse boonusraha. Lisaks 100% kuni €100 spordiennustuse sissemakseboonus.

REGISTREERI OLYBET KONTO